I runda, mecz nr 1: 7 punktów Lowry’ego. Wizards ukradli zwycięstwo w Toronto, nie chcemy tego pamiętać

10
fot, AP Photo
fot, AP Photo

This was terrible and we are sorry.

Paweł nie jedź do Kanady, gramy lepiej.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Zaczynamy
Następny artykułI runda, mecz nr 1: Derrick Rose znów gra w playoffach i to jak gra, Bulls tylko przez chwilę mieli problemy z Bucks

10 KOMENTARZE

 1. Kręte są ścieżki umysłu Mr. Wittman’a.

  Maćku, jak sąsiadka zapuka na meczu MIL-CHI, lub DAL-HOU to otwieraj!

  Czyżby Marcin bał się zapakować?

  Greatest Washington athlets mnie zniszczyło!

  Lubię to: 0
 2. ” Kocham oglądać Paula Pierce’a w playoffach, Kanada nie.” Ja także,było widać, że Pierce był skoncentrowany i przełączył się na fazę pt. „Playoff”. Szkoda, że reszta drużyny takiego przełącznika nie ma lub włącza się na krótko. W Torono to już nikt się nie przełączał na nic. Taki mecz sezonu regularnego. Beal zagrał straszną chałturę, zwłaszcza pod koniec 4 kwarty. No cóż teraz GSW , a tutaj do połowy Stefan robi jazdy :)

  Lubię to: 0
 3. To było nawet zabawne w moim przypadku, że cały dzień chodziłem jak skowronek, że rozpoczynamy play-offy, a w połowie 3. kwarty powiedziałem sobie, że ten mecz obrzydza mi radość z play-offów… :)

  Lubię to: 0