I runda, mecz nr 1: 7 punktów Lowry’ego. Wizards ukradli zwycięstwo w Toronto, nie chcemy tego pamiętać

10
fot, AP Photo

This was terrible and we are sorry.

Paweł nie jedź do Kanady, gramy lepiej.

Masai Ujiri Contains Explicit Lyrics.

W meczu, który rozpoczął Playoffy, Toronto Raptors w fatalnym stylu przegrali u siebie po dogrywce z niedużo lepszymi od nich Washington Wizards 86:93. Po wyrównanej pierwszej połowie Wizards prowadzili 74-59 na początku czwartej kwarty, ale Raptors doprowadzili do dogrywki. W niej zdobyli pierwsze punkty dopiero wtedy, gdy Wizards prowadzili już 89-82.

To już 0-7 Raptors w pierwszych meczach playoffów i trochę powtórka z rozrywki, po tym co oglądaliśmy w Toronto rok temu. Trzy czwarte podnieconej Kanady przed halą, a w środku na parkiecie bardziej Craptors niż Raptors.