Larry Bird nie chce Roya Hibberta w Indianie?

9
NBA League Pass
NBA League Pass

Cała NBA obecnie skupia się na drużynach, które pozostają w grze o mistrzostwo, o tych będących już na wakacjach przypomnimy sobie dopiero przy okazji loterii i nie spodziewałem się, że w tym momencie coś jest jeszcze w stanie oderwać mnie od playoffów. Myliłem się. Larry The Legend sprawił, że na godzimy przed startem tej najważniejszej fazy rozgrywek, na chwilę jeszcze zwrócimy uwagę Indiana Pacers, którzy znaleźli się tuż za ósemką. Kiedy Larry Bird mówi, trzeba słuchać, a kiedy mówi takie rzeczy, jak wczoraj podczas konferencji prasowej zamykającej sezon, to nie można przejść obok tego obojętnie. Słowa Larry’ego były naprawdę zaskakujące. Przeważnie na tych pożegnalnych konferencjach mówi się ogólnikami o przyszłości, ewentualnie próbuje się już budować dobry grunt przed rozmowami o nowych kontraktach ze swoimi wolnymi agentami, rzadko natomiast słyszy się coś takiego, co wczoraj usłyszeliśmy z Indiany, a już tym bardziej w kontekście jednego z najważniejszych graczy drużyny.

Larry Bird został zapytany o przyszłość Roya Hibberta i o możliwość, że zrezygnuje on z opcji w swoim kontrakcie, zostając wolnym wolnym agentem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2015: Golden State Warriors – New Orleans Pelicans
Następny artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2015: Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs

9 KOMENTARZE

 1. Mimo wszystko byłbym mocno zdziwiony gdyby Hibbert zrezygnował z tych 15 mln. Stawiam raczej na to, że albo szybko go wytransferują, albo przed trade deadline pójdzie w jakiejś większej wymianie, żeby Pacers nie zostali z niczym. A przed kolejnym sezonem salary pójdzie na tyle wysoko w górę, że na pewno komuś zostanie zbyt dużo wolnej kasy i ktoś się skusi na Roya.

  Lubię to: 0
 2. Ale jak zostanie w Indianie i będzie grał bardzo mało to obniży swoją wartość, jest problemem dla ataku. Wschód w ostatnich latach był w dupie jak Indiana z takimi zawodnikami jak Roy i Lance w pierwszej piątce była 2 siłą na wschodzie, Ale to elitarna obroną.

  Lubię to: 0
 3. To dziwny przypadek, przecież to zawdnik którego było stać na regularne 20 10,
  i byłą zajwka na jego MMA skille swego czasu. szkoda.

  Ale z drugiej może te komentarze dadzą mu kopa do roboty, szkoda takiego zawodnika

  Lubię to: 0
 4. Mimo wszystko brzydkie zachowanie Larry’ego i Vogela. Tak się nie robi. Jaki to sygnał wysyła innym graczom? Kto potem będzie chciał przyjść jako FA.

  Skoro planują zmienić styl gry, to powinni to zatrzymać na razie dla siebie. Zakomunikować Hibbertowi, że jego rola spadnie i zacząć szukać dla niego wymiany. Lepiej dostać 2 picki w choćby II rundzie draftu niż trollować swojego gracza w mediach żeby ten nie przedłużał kontraktu.

  IMO minusik dla IND. A sam Hibbert? Gdzieś się odnajdzie, ale rzeczywiście bardzo szybko staje się reliktem, dziś się tak nie gra. Może M. Gasol odejdzie do Spurs, to Roy zagrzeje w MEM?

  Lubię to: 0
  • @Venom
   „Mimo wszystko brzydkie zachowanie Larry’ego i Vogela. Tak się nie robi. Jaki to sygnał wysyła innym graczom? Kto potem będzie chciał przyjść jako FA.”
   Vogel i Bird wspierali Go wystarczająco długo wszyscy o tym wiedzą. Więc jeśli jakiś FA będzie chciał iść do Indiany to będzie wiedział że jeden bardzo słaby sezon i play-off’y( 0 i 0 w PO!)nie spowoduje prania brudów ani transferu, wręcz przeciwnie, dostanie pomoc :)

   Lubię to: 0