Weekendówka: Świąteczne porządki

5
fot. Richard Rodriguez / Newspix.pl
fot. Richard Rodriguez / Newspix.pl

NBA wchodzi w fazę długiego weekendu i przez dwie bardzo intensywne noce rozgrzewać nas będzie przed niedzielnymi emocjami ciągnącymi się od 19 do aż przykryje Cię biała kiełbasa z chrzanem. Ale nie tak szybko, najpierw trzeba przekopać się przez kwietniowe „zwyklactwo” i robienie porządków na święta. Polecam Revo Uninstaller, Clean Mastera i odkurzenie, takim prawdziwym odkurzaczem, komputera. Nawet na defragmentacje można się szarpnąć. Niech też ma święta. W wiadomościach mówią, że ludzie wydają standardowo na zakupy świąteczne ponad 300 złotych. Ktoś jest w stanie uzasadnić dlaczego i jak to działa?

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWyścig po MVP: Stephen Curry vs. James Harden
Następny artykułFlesz: Pelicans tylko pół meczu za Thunder. Seria Nets. Kolejna 50-tka Spurs. Drugie triple-double Cousinsa

5 KOMENTARZE

  1. Ja myślę, że to nie gra na słabym wschodzie przesłania wynik, tylko dobra robota Brada Stevensa wyciąga notowania D.Ainge’a w górę. Personalnie teraz to nie jest drużyna nawet na wschodzie na PO – teoretycznie :) Pozbycie się dwóch z trzech najlepszych graczy (Rondo, Green), tyle transferów graczy, że podobno był okres w którym codziennie sprawdzali obecność na treningach, żeby sprawdzić kto tym razem został przehandlowany :) B.Stevens mimo tego zamieszania, kontuzji Sullingera daje radę i drużyna walczy o PO.

    Lubię to: 0