Rzutówka: O co my w ogóle gramy?

2
fot. AP
fot. AP

Oglądałem wczoraj wyrywkowo mecz Rockets z Wizards, bo bałem się, że usnę przed 20. Obie drużyny z diametralnie różnych przyczyn są dość trudne do oglądania. Ale jak się okazuje są nie tylko trudne dla nas. Przykładowo Randy Wittman powiedział, że jego gracze grali akcje, których wcześniej nie widział. Tak, tak. Chyba chodzi o trójki zamiast dwójek ze stopą na linii rzutu za 3. Ale to nie wszystko. John Wall jest pierwszym zawodnikiem NBA, który nazwał swojego trenera Mister [nazwisko], a nie Coach [nazwisko]. Każdy mężczyzna, może mieć przedrostek „mister”, ale trzeba być trenerem, żeby dorobić się „coach”. Najlepszym koszykarzem z jakim Wall grał w NBA jest Nene. Cisza na sali. Mark Stein upuścił dzisiaj tweet of the month. Pozdrawiam z Lublina.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTurniejowy zrzut: Gonzaga odpadła z Duke. Co dalej z Przemkiem Karnowskim?
Następny artykułPojedynek nad obręczą Wiggins vs. Gobert [wideo]

2 KOMENTARZE

 1. Zejdę trochę z tematu tym komentarzem, ale nie pamiętam żeby to było gdzieś na szóstym graczu wspominane:

  „Fuck Brooklyn” powiadali w tamtym sezonie w Toronto, ale chyba koniec końców to trochę chcą być jak ten pier…ony Brooklyn :)

  Nowe logo Toronto Raptors, jakby trochę takie podobne:
  http://s27.postimg.org/yervyclo3/logocomp.jpg

  I jeszcze link pokazujący szczegółowo rebranding Dinozaurów:
  http://www.underconsideration.com/brandnew/archives/new_logo_for_toronto_raptors_by_sid_lee.php#.VRmWZOEh8bN

  Jeżeli było to już gdzieś tutaj podawane to sorry za powielanie;)

  Lubię to: 0
 2. Ja jestem tą osobą, której szukałeś :) Kings w ciągu ostatnich 20 meczów pod wodzą George’a Karla odnieśli więcej zwycięstw (8) niż pod Corbinem w 28 meczach. Pod Mike’em Malone odnieśli 0.460 zwycięstw, z Karlem 0.400 i zrobili serię 4 zwycięstw z rzędu (Malone’owi udało się 5).

  Lubię to: 0