Flesz: LeBron 0-2 w Miami, 32 punkty Wade’a, Utah Jazz są 11-2 od ASG, Raptors Basketball w Indianie

14
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Boston Celtics, Indiana Pacers, Miami Heat – są trzy drużyny na miejscach 7-9 Wschodu, które w tym momencie mają identyczny bilans 30-36. Charlotte Hornets są 29-36. Czy jesteś podekscytowany?

Na Zachodzie Dallas Mavericks wrócili się przed San Antonio na 5. miejsce, a porażka Oklahomy w Dallas zmniejszyła do pół meczu przewagę OKC Procedure nad New Orleans Pelicans.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSerge Ibaka opuści 4-6 tygodni po operacji kolana
Następny artykułPowrót Paula George’a pod coraz większym znakiem zapytania

14 KOMENTARZE

 1. Jeśli NOP wejdą przed OKC do po to ich nahlepszym ruchem transferowym w tym sezonie okaże się ściągnięcie Waitersa do Thunder. Niektóre jego rzuty to nawet nie są cegły, bardziej to przypomina konkurs pchnięcia kulą

  Lubię to: 0
 2. Gobert miażdży! Jazz wymiatają! Wkońcu!!
  W Utah muszą mądrze planować budżety, żeby czasem nie skończyło się na konieczności rezygnacji z któregoś z młodych. Gobert patrząc na to co robi to MAX kontrakt.
  Z drugiej strony, jak powietrza potrzebują gtg, najlepiej na pozycję 2-3

  Jest fajnie w Utah, czekam na więcej

  A i jeszcze ciekawostk,a być może któryś z panów będzie chciał się mocniej nad tym pochylić. Rodzinka Millerów zarządzająca całą organizacją JAZZ zrezygnowała ze swoich stanowisk. Drużyna nadal zostanie pod rządami Firmy, ale pałeczkę mają przejąć inne osoby.

  W JAZZ robi się jeszcze ciekawiej

  Lubię to: 0
 3. David Haaga określa pięć podstawowych cech różniących współcześnie rozumianą homofobię, obejmującą „wiele negatywnych emocji, postaw i zachowań wobec osób homoseksualnych” od prawdziwej fobii. Zwraca on uwagę na to, że klasycznie związaną z fobią emocją jest strach, podczas gdy homofobię częściej cechuje nienawiść lub złość. Fobia wiąże się z doświadczaniem nadmiernego i nieuzasadnionego lęku, lecz reakcje homofobiczne bardzo często należy uznać za zrozumiałe, uzasadnione i dopuszczalne. Działaniem, które automatycznie wyzwala fobia, jest unikanie, podczas gdy homofobia często objawia się jako wrogość i agresja. W przeciwieństwie do osób ulegających homofobii, osoby cierpiące na inne fobię unikają wywołujących ją przyczyn, a lęk, który im towarzyszy utrudnia funkcjonowanie w społeczeństwie. Znane powszechnie fobie nie odnoszą się w żadnym przypadku do porządku politycznego, homofobia zaś ma wymiar polityczny, gdyż odwołując się do uprzedzeń i dyskryminacji, dąży do zmiany prawa. Dziś pojęcie to używane jest powszechnie w odniesieniu do jakichkolwiek zachowań, które nie popierają homoseksualizmu, w stopniu zdecydowanie zbyt szerokim niż na to pozwala jego pierwotna definicja.

  Lubię to: 0