Nie taki zły ten Nash, jak go malują

5
San Gabriel Valley Tribune
San Gabriel Valley Tribune

Nie będę się ukrywał za pozorami udawanego obiektywizmu. Dawno nie ucieszyło mnie tak żadne doniesienie. Nigdy nie ukrywałem się z tym, że mam problem z kibicami Lakers, których wolałbym nazywać kibolami Lakers (by nie obrażać kibiców Lakers). Problem z tą częścią kibiców Lakers polega na tym, że jak drapieżne ptaki przeczesują Internet w poszukiwaniu tekstów na temat „swojego” klubu, by potem zalać go tymi samymi komentarzami:

„Kobe jest super. Zawsze”.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz + Między Rondem a Palmą (234): „What a game, America”
Następny artykułFlesz: 129 punktów Mavs. Celtics gonią ósemkę. Kolejne triple-double Westbrooka. 39-24 DMC i porażka w Philly

5 KOMENTARZE

  1. Chwilowo nie mam abonamentu i widze tylko pierwsze akapity i potwierdzam, że najwięcej Januszy mają Celtics i Lakers. I siedzą najczęściej na Gwiazdach Basketu, a bywam tam, bo jak mówiłem nie mam abonamentu. Potrzebuję kasy na szybko, tam nie jest kolorowo. :)

    Lubię to: 0