Raport: Kendrick Perkins czeka na buyout. Bulls, Cavs i Clippers wśród zainteresowanych

6
fot. Edward A. Ornelas / Newspix.pl
fot. Edward A. Ornelas / Newspix.pl

Okienko transferowe zamknięte, ale to oczywiście jeszcze nie koniec ruchów kadrowych, ponieważ teraz wchodzimy w okres buyoutów, który zresztą już się rozpoczął od wykupienia kontraktu Amar’e Stoudemire’a. Teraz plotki dotyczące wymian zmienią się w spekulacje o tym kto może trafić na rynek i którą drużynę z czołówki może wzmocnić i niszczący konkurencję Adrian Wojnarowski z Yahoo Sports wczoraj bardzo płynnie do tego przeszedł. Jako pierwszy przedstawił nam listę drużyn zainteresowanych pozyskaniem Kendricka Perkinsa, który został wytransferowany do Utah Jazz.

Chicago Bulls i Cleveland Cavaliers będą liderami w wyścigu po Kendricka Perkinsa, kiedy jego kontrakt zostanie wykupiony.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 34 punkty i 10 asyst Westbrooka w „killing-mode” na Rondo, wielki mecz LA Clippers i Spurs
Następny artykułKevin Durant nie umarł jako bohater

6 KOMENTARZE

  1. K*#$a do bulls?? Seriously?
    Thibs… zmusiłeś mnie to tych słów… „po co ci ten Perk gamoniu?” :D:D

    Tyle czasu pomstowałem na OKC że powinni dawno przehandlować Perka nawet za garść gruszek. W koncu go wymienili i kto się ustawia w kolejce po Perka? „Moi” Bulls? You’ve got to be kidding me!!

    Lubię to: 0