Sacramento Kings coraz bliżej zatrudnienia George’a Karla, ale czy to odpowiedni trener dla Cousinsa?

3
fot. Jonathan Bachman / Newspix.pl
fot. Jonathan Bachman / Newspix.pl

Podobno były już momenty, w których wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale generalny manager Pete D’Alessandro jest zdeterminowany, żeby zatrudnić George’a Karla i nie pozwolił, żeby rozmowy zostały przerwane. W niedzielę dostał od Viveka Ranadive pełne poparcie i zielone światło, żeby podjął ostateczną decyzję w tej sprawie i teraz wszystko wskazuje na to, że jest już coraz bliżej porozumienia.

Za Adrianem Wojnarowskim z Yahoo Sports:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Gregg Popovich wygrał mecz nr 1000, Milwaukee Bucks mają wciąż obronę nr 2 w NBA, 40 punktów Duranta, Hayward BIG w Nowym Orleanie
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (219): Kiddobus z Milwaukee

3 KOMENTARZE

  1. Take it easy. Gdzie jest wyryte, że Malone to lepszy coach niż Karl??? Sorry ale 1100 meczy samo się nie wygrywa – nawet Pop’owi zajęło to 19 lat.

    Rekord Karla to – W: 1131, L: 756 0.599 – not too bad.

    To raz. Dwa, że może spokojniej z tym contenderem – samo przyjście Malonea, ani Karla, Popa czy innego Thibodeau nie robi z Sacto teamu na PO. Oni potrzbują planu, spokoju i budowy u podstaw. Karl wydaje się całkiem dobrym kandydatem

    Lubię to: 0