Komisarz Silver chce powiększenia liczby rezerwowych na Mecz Gwiazd

6

adam silver

Komisarz NBA Adam Silver ma przed sobą w tym roku kilka poważnych kwestii do przedyskutowania z właścicielami klubów i przewodniczącą Unii Graczy Michele Roberts. To m.in. salary-cap na sezon 2015/16 (uwzględnić planowany wzrost dochodów ligi, czy kierując się regułami CBA nie robić tego i poczekać z wszystkim do podpisania nowego CBA w 2016 roku?), loteria draftu, czy w końcu, czy zrobić coś z playoffami i podziałem na konferencje?

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (214): Mały przegląd ligowy (CSKA straciła pas!)
Następny artykułFlesz: Najgorsza decyzja w historii sportu

6 KOMENTARZE

  1. Ja myślę, że jak jest taki kandydat jak Lillard to powinien być z góry dodany, bez względu na dotychczasową liczbę graczy. Brak Lillarda w Meczu Gwiazd – obiektywnie – to jest joke, szczególnie, że wszyscy znają termin LillardTime i to co robił w kilku meczach w tym sezonie to był absolutny top. Ostatnie mecze to dołek, ale bez przesady, wolę Lillarda w dobrym teamie niż DaMarcusa, który nie grał miesiąc w słabym Sacto.

    Lubię to: 0