Rok 2014 na Szóstym Graczu

2

fot. instagram.com/kingjames
fot. instagram.com/kingjames

Kolejny rok za nami. Oczywiście w gronie fanów koszykówki czas liczymy nieco inną miarą i nasz rok zaczyna się zazwyczaj pod koniec października. Mimo to zmiana ostatniej cyferki daty zawsze jest dobrym momentem, by spojrzeć na chwilę wstecz i podsumować to, co wydarzyło się przez ostatnich 12 miesięcy.

W 2014 roku działo się dużo, zarówno w NBA jak i na łamach Szóstego Gracza. Tylko w ramach aktualności opublikowaliśmy równo 1838 różnych artykułów. Znalazło się wśród nich miejsce dla podsumowań meczów, zapowiedzi, newsów, a także recenzji książek, filmów i artykułów na temat historii naszej ulubionej ligi. Nie były to jednak jedyne treści, jakie pojawiały się na stronie. Marek jak zawsze dbał o to, by nie zabrakło wam najświeższych doniesień z NBA, Maciek i Adam upewnili się, że będziecie gotowi do nowego sezonu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: LeBron i Wade znów razem?! %#!@ ?!!! 44 punkty Duranta w powrocie, bójki, wyrzucenia. NBA!
Następny artykułFlesz: Czwarta kwarta D-Rose’a i 9 bloków Pau Gasola. Kolejny dobry występ Wigginsa przeciwko Kings

2 KOMENTARZE

 1. Moje TOP 5:
  – Penny!
  – Dwa światy Barona Davisa (mimo że napisany bezprawnie – no bo jak to tak, o LA w poznańskiej kawalerce?! – to i tak urywa głowę ;))
  – Pięć tytułów Tima Duncana
  – Czy to już koniec San Antonio Spurs? (ciary!)
  – Steve Nash tak splata mi się z przemijaniem

  Dziękuję za miniony rok! Wszystkiego dobrego w 2015! Wytrwałości… no i do zobaczenia w Walentynki ;)

  Lubię to: 0