Rzutówka: Spotkajmy się!

23

demarcuscousins

Hej czytelnicy. Jesteśmy dla siebie (my jako blogerzy dla Was, wy jako czytelnicy dla nas i jako czytelnicy dla reszty czytelników) obcy. Piszemy czasem o sobie, ale tak naprawdę mało się wszyscy znamy, a przecież coś nas łączy. Czy można to nazwać miłością do NBA? Nie jestem pewien ale, skoro poświęcamy tej lidze tyle czasu i mimo cierpień, niewyspania, fochów po kontuzjach wciąż wracamy do czytania, oglądania, robienia łoooooo, mamy dość wiosną i tęsknimy latem. Szczęśliwie, nieszczęśliwie weekend gwiazd w tym roku przypada w walentynki. 14 lutego w sobotę odbędą się konkursy, na które od lat narzekamy. W tym roku jest okazja by wreszcie cieszyć się weekendem gwiazd jak za małolata. Pierwszy Zlot Czytelników Szóstego Gracza. Okazja do wypicia razem piwa, oglądania starych meczów, narzekania na poziom konkursów, małe wojenki klubowe, a przede wszystkim, żebyśmy mogli się wreszcie poznać.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Piłkarska środa to historia, NBA kradnie noc
Następny artykułPhil Jackson broni transferu Tysona Chandlera

23 KOMENTARZE

  1. To ja z drugim wnioskiem formalnym: Czy są wśród uczestników zlotu osoby zainteresowane poklepaniem jakiegoś Spaldinga, żeby zaostrzyć apetyt na wieczorne konkursy i zupki chmielowe? Jeżeli znajdzie się paru chętnych, to mogę rozejrzeć się za jakimś obiektem typu sala w szkole, czy coś podobnego, do wynajęcia na dwie, trzy godzinki. So?

    Lubię to: 0
    • Nie szukać wymówek tytułem towarzyszek życia. W tym roku wyjątkowo wiecheć, romantyczna komedia i fiku miku w duecie odwalamy w piątek 13 (nomen omen) i na zlot marsz! Desperate times call for desperate measures :)

      Lubię to: 0