Akademicki zrzut (3): Klasyk goni klasyk…

5
fot. Jeff Gross / Getty Images
fot. Jeff Gross / Getty Images

Coś dla fanów NCAA. Raz w tygodniu (poniedziałek/najpóźniej wtorek) będę zrzucał najciekawsze opcje z weekendu NCAA, bo zazwyczaj od piątku do niedzieli dzieje się sporo. Przyjrzymy się prospektom na Draft 2015, a także wyczynom naszych reprezentantów na parkietach Division I.

Stabilnie, aczkolwiek sama jazda trochę po omacku, bo net osiedlowy szwankował aż miło. Jutro mam zamiar udać się do sekretariatu. Będzie dym, posypią się liście z otwartej jak Vince Carter (jest punchline Jimsonie…). Na biurku informatyka być może zostawię prezent w postaci stolca w worku. Naprawdę, wczoraj szczyt transferu na poziomie 1,02 mb/s. Moja żona płacze, córka łapie się za głowę. Mieszkam na zadupiu, ale mimo wszystko, bądźmy poważni. Ktoś powinien za to mieć obcięte kule. Baron Davis by strzelał. Poleci ktoś LTE?

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRzutówka: Lepiej późno niż wcale
Następny artykułKevin Durant wrócił, ale Thunder jeszcze nie rozpoczęli swojego comebacku

5 KOMENTARZE