Kings złożyli oficjalny protest w sprawie game winnera Lee

6
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Próbuję się w tym połapać, bo coś jest nie tak. Mogłem już zobaczyć tylko w listopadzie więcej meczów Sacramento Kings niż w całym zeszłym sezonie. Shaquille O’Neal nie nazywa ich już Queens, tylko… khym… ma udziały w klubie, a pośmiewiskiem ligi zaczynają być Denver Nuggets, których generalny menadżer doczekał się tekstu, w którym kilka osób mówi wprost, że nie zna się na swojej robocie (a ktoś inny twierdzi, że nikt nie lubi Kennetha Farieda).

Może naprawdę bieguny zamieniają się miejscami?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (187): Czarna Wdowa
Następny artykułBrook Lopez ma problem z odnalezieniem się w grze u nowego trenera

6 KOMENTARZE

  • Rzeczywiście w tempie 0,25 widać, że zegar rusza jak piłka jest już na wysokości dolnej krawędzi tablicy. Natomiast zmiany lotu piłki przez Hollinsa nie widać. NBA dysponuje na pewno lepszymi powtórkami, także mam nadzieje, że jednak rozstrzygną to uczciwie, a nie by było im wygodniej.

   Lubię to: 0
 1. Boże, nie popadajmy w absurd bo za chwilę okaże się, że każdy buzzer beater poniżej sekundy trzeba będzie anulować.Pokażcie mi operatora, który włączy czas idealnie równo w chwili kontaktu piłki i rąk skoro czas reakcji przeciętnego człowieka to coś pomiędzy 0.2 – 0.3s, pokażcie mi zawodnika który wykona rzut poniżej 0.4s.W jednym z odcinków „Sport Science” był Kapono i praktycznie wypuszczając piłkę od razu z rąk miał czas 0.38s a dopiero po wskazówkach od eksperta i kilku próbach udało mu się zejść do 0.22.A teraz przypomnijcie sobie choćby buzzera Jeffa Greena z początku zeszłego sezonu przeciwko Miami i czy byłyby takie rzuty możliwe gdyby liga rozpatrywała każdą setną sekundy.

  Lubię to: 0
  • Nie sposób przyznać racji obu stronom. Nie da się ukryć że zegar jest włączany zbyt późno i jestem niemal pewny, że Lee nie zmieścił się w czasie (i moim zdaniem można to bardzo łatwo sprawdzić analizując wszystkie klatki z jakiejś powtórki), ale z drugiej strony… wymagamy czegoś co jest absolutnie niemożliwe, czyli reakcji człowieka na wydarzenie na boisku z precyzją, która dla człowieka jest po prostu niedostępna i nigdy nie będzie

   Jestem za podtrzymaniem wyniku, bo inaczej każdy będzie sprawdzał i zrobi się wielki szum o poprawne włączanie zegara, chociaż każdy myślący człowiek wie, że na razie nic się nie da zrobić w tej sprawie

   Lubię to: 0