Kevin Durant odpuścił kadrę przez kontuzję Paula George’a

7
DS7 / newspix.pl
DS7 / newspix.pl

Oj kłamczuszek z tego naszego Kevina. A może po prostu człowiek z krwi i kości, który czasem coś tam palnie, bo poproszą go o to ludzie, którzy zarabiają na życie sprzedając ładne kłamstwa. Kto to wie?

Pamiętamy wszyscy, gdy na początku sierpnia, już w trakcie obozu przygotowawczego, Kevin Durant wycofał się z gry w kadrze USA. Mówił wtedy, że wynika to ze zmęczenia psychicznego i fizycznego:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (182): Dean Malenko
Następny artykułMokry parkiet w Teksasie, czyli emocje w końcówce Mavs – Celtics

7 KOMENTARZE

 1. Krytykowałem po tej decyzji KD, twierdząc, że stchórzył i okazało się to prawdą. Absurdalna jest linia obrony Kevina polegająca na przedkładaniu złamania w stopie jako dowodu, że Durant miał racje dając odpocząć swojemu organizmowi. Przecież kość uległa złamaniu na skutek krzywego stąpnięcia, bądź jakiegoś uderzenia, a nie ze zmęczenia. Duranta dopadła karma. Karma is a bitch i KD już to wie.

  Lubię to: 0
 2. Trzeci powie, że nie ma sensu grać w lato sparingów średniej jakości, zwłaszcza, że na własnej skórze już się tego wcześniej doświadczyło. Do tego w kolejce jest kilku młodszych graczy, którzy chętnie, by sobie w tych sparingach porzucali. Nie jest obowiązkiem przystępować do tych wątpliwej jakości rozgrywek, co potwierdza masa starszych gwiazd, które również zrezygnowało z tego przywileju.

  Lubię to: 0
 3. Nie zgadzam się kompletnie z autorem, dla mnie ta teoria brzmi absurdalnie. A co jeśli jego odejście z kadry nie miało kompletnie nic wspólnego ze zmęczeniem ? I po prostu zobaczył złamaną nogę Georga i zrezygnował bądź stchórzył. Rozumiem jednak, że nie chciał mówić tego otwarcie. Pewnie obniżyłby morale zawodników, narobił rabanu. Mógł też z drugiej strony, mieć jaja i otwarcie przyznać po mistrzostwach, że zrobił to bo nie chciał ryzykować. Nie wydaje mi się żeby treningi kadry były jakimś zamordyzmem a same spotkania to były spacerki. W tym wszystkim teoria że KD przeczuwał że coś się stanie jest dla mnie absurdalna. Prędzej uwierzyłbym, że spękał a to do niego wróciło.

  Lubię to: 0
 4. Panowie! A money time i 285 zylionów USD za buciki? Te negocjacje też swędziały i nie dawały spokoju (chyba że Wy przyjęlibyście te sumy na chłodno?) A w takich sytuacjach jedno słowo i 20mln w dół, jedno głupie zdanie i obniżka o 50%, jeden głupi wywiad i wstrzymanie decyzji o podpisaniu kontaktu.O UArmorach nie wspominam, bo to był zabieg medialny. Dla całości trzeba dodać, że był po sezonie MVP gdzie samodzielnie ciągnął OKC i to n-ty raz bez sukcesu. Do tego widziałbym braki motywacji do przeciążania ciała i ducha(OlimpicG już się odbyły, w Mundialu to młode wilczki mają się promować i gryźć parkiet dla Ojczyzny).

  Lubię to: 0