Flesz: DMC grasował w LA, Thompson zjadł Lopeza, kontrowersyjny gwizdek w MSG i choke Blazers

19
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl

Update’owany

12 meczów w sobotę, 4 mecze w niedzielę. Poziom gry wciąż będzie się rozpędzał, ale kilka drużyn zagrało lepiej niż w debiutach i powinniśmy iść w tę stronę, folks. Przypomnę tylko, że w niedzielę nie wysyłamy Flesza na Szóstym Graczu, co nie znaczy, że nie spędzamy czasu oglądając koszykówki. Czego i Wam życzymy, przede wszystkim w weekendy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDrużyna widmo
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (181): After-grobbing-party

19 KOMENTARZE

  1. W końcu KIngs, a zwłaszcza DMC, naciskają w obronie, aż miło. Ciężkie do oglądania, ale w końcu fani grindowania również istnieją ;) dużym problemem jednak jest wciąż brak opcji za 3, Stauskas musi dojrzewać w tempie ekspresowym, bo drużyny zaczną wykorzystywać nasz kompletny brak spacingu.

    GO KINGS! Griffin smells.

    Lubię to: 0
  2. Hej, Chris Bosh to role player. Co najwyżej.

    I nie tylko Bosh i Wade wyglądają lepiej bez LeBrona (na razie). Zwłaszcza Cole i Chalmers jak mają gałę na chwilę poklepania to są dużo bardziej agresywni, pewni i skuteczni niż rok temu.

    Lubię to: 0