Między Rondem a Palmą (180): Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

16

W dzisiejszym szalecie.

Spuszczamy L. Jamesa w muszli klozetowej. Słowo na g… wypełnia nozdrza. What? Co to było? Głos niedowierzania. Goryczy. Rozżalenia i smutku. Wieszczymy koniec CLE i początek tsunami hate’u.

Sprawdzamy co u pasa i to sprawia, że znowu jesteśmy na Placu Czerwonym.

Lecimy przez noc niczym rozwolnienie przez wątpia i ustalamy, że DAL jest fajne, a LAC nie zachwycają. Jan Murek właśnie wszedł do TOP10 zawodników ligi.

Słowo o ręce Russa i dyskusja czy warto wchodzić w polemikę z publicznością. Jest anegdota o Tomku Lisowskim i o tym jak skutecznie uciszyć stadion. Przewidujemy czarny typ – OKC poza PO…

Robimy zakład, że LAL mogą być 0-14 na starcie.

Zastanawiamy się jak powinien przeżywać uniesienie sportowe ojciec i syn (gif poniżej).

Patrzymy w przyszłość wyciągając rodzynki z ciasta (MIL – PHI) i to jest naprawdę pracowity weekend dla tych którzy kochają NBA.

Do siego roku!

[wpdm_file id=59]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Cavs bliscy przedłużenia kontraktu z Andersonem Varejao
Następny artykułWeekendówka: Powrót Króla?

16 KOMENTARZE

  1. Poziom komentarza Barkleya w meczu Cavs był tragiczny. Marv spuszczał kurtynę milczenia na co drugą dygresje. Voulgaris też to dobrze wychwycił „Amazing how good Chuck is in the studio, and how bad he is doing commentary.”

    Lubię to: 0
  2. zNYK tą zapowedzią Cavs to wiem, że to prowokacja jawna (kontrowersja zachęcająca do Palmy), ale trochę przeszarżowałeś, bo ta porażka wynikała z braku z grania a co za tym idzie prostych strat. Przegrają, jeszcze nie jeden mecz na początku sezonu w taki sposób. Mają 82 mecze żeby się zgrać. A widać świetne rzeczy, jak Love, Irving, outletpassy, ZBIÓRKI!

    Lubię to: 0