Między Rondem a Palmą (172): Zapowiedź sezonu San Antonio Spurs i Utah Jazz

22

Wracamy po weekendzie, sprawdzamy gdzie mistrzowski pas, co wydarzyło się przez 3 ostatnie dni (OPTYponiedziałek dla Shabazza Napiera) i szybko ruszamy do San Antonio, a potem do Utah omówić sprawy.

Pytam zNYKa, psychofana Spurs, co ma większe szanse się wydarzyć: D-Wade All-Star czy Spurs back-2-back? Zastanawiamy się czy młody team Utah ma upside 50 zwycięstw i chyba jesteśmy w stanie nagrać Palmę bez name-dropping.

[wpdm_file id=51]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica NBA 2014/15: Cleveland Cavaliers
Następny artykułBarwy preseason (20.10)

22 KOMENTARZE

 1. Optyponiedziałki rządzą :)
  Dobra Palma, parę ciepłych słów o mistrzach i chyba jednak ciągle faworytach do tytułu w nast sezonie o ile mistrzem zachodu nie zostaną thunderkidz. Panowie, słucha się was fantastycznie, mam nadzieję że nie cierpi „chemia” między Wami i potyczki nt polityczne, kulturowe etc nie odbiją się na jakości audycji w przyszłości.
  Pozdrowienia i czekamy na więcej!

  PS Ilość komentarzy pod Palmami mocno spadła, ale jestem pewien że liczba słuchaczy ciągle się powiększa. Pewnie cześć słucha mrap tak jak ja, czyli na siłowni, podczas biegania, czy dojazdu do pracy, a wtedy skomentować jest dość ciężko ;) a po paru godz człek zapomina.

  Lubię to: 0
  • Nic się nie odbija. Najwyzej jeden od drugiego. Nadal jest poranny entuzjazm i hej! Czasem się przekomarzamy, ale tak bez (mam nadzieję Maciek) bez złośliwości i zapamiętania.

   Naród! Komentować! To dosyć motywuje. Bez odzewu błądzimy we mgle.

   Lubię to: 0
  • Co Ty piszesz, chemia ciągle jest. Z zasad jeszcze nie przeszli na kwasy, zNYKający gdyby nie był żonaty i dzieciaty pewnie by już Maćka zaciągnął na ślubny kobierzec, dobrze, że Maciej schudł łatwiej go będzie przenosić przez próg.

   Co do Spurs, wątpię w b2b, ale nie kupuję argumentu, że są o rok starsi ergo słabsi.
   Kahwi jest o rok starszy, mądrzejszy, poza tym z roku na rok zwiększa wachlarz umiejętności w ofensywie.
   Powoli przepycha się łokciami do roli primus inter pares w SAS. Naturalna sukcesja. I to jest bardzo ok.

   Lubię to: 0
 2. Jakoś nie czuję tego repeatu Spurs mimo, że ich bardzo lubię. Po prostu bardzo ciężko jest obronić tytuł w sportach amerykańskich. Popatrzcie na NFL czy MLB. W dodatku Spurs mają już od początku tego sezonu problemy z kontuzjami.
  Przed kontuzją Duranta miałem OKC na 1 miejscu na zachodzie. Po kontuzji wstawiłem Spurs, ale teraz znowu się mam wątpliwości. Clippers, Warriors raczej wyżej niż 3 i 4 miejsce nie wskoczą.
  Więc kto wg was wygra sezon regularny na zachodzie?

  Lubię to: 0
 3. Jeśli chodzi o ligę rosyjską to jako takiej już jej nie ma (jej miejsce zajęła liga VTB). Wszystkie kluby z Rosji (a jest ich dziesięć) dołączyły do tej prywatnej ligi (prywatnej, bo w ogromnej większości sponsorowanej przez rosyjski bank VTB). Poza nimi do ligi zaproszonych zostało jeszcze 6 innych drużyn (średniacy, ponieważ najlepszym zespołem jest czeski Nymburk) tworząc 16 zespołową ligę.

  Lubię to: 0