Skarb Kibica NBA 2014/15: Memphis Grizzlies

3
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

To będzie już szósty sezon gry razem tercetu Mike Conley, Zach Randolph i Marc Gasol. Niewiele drużyn NBA ma triumwirat mogący pochwalić się takim stażem. W tym czasie Grizzlies zostali czwartym teamem w historii NBA, który będąc rozstawionym z nr 8 wygrał I rundę playoffów. Dwa lata później w 2013 roku Grizzlies dotarli do Finałów Konferencji Zachodniej. Są to dwa największe sukcesy w historii klubu i w nadchodzącym sezonie celem będzie powtórka sprzed dwóch lat. Od tamtego czasu Grizzlies dodali na obwód graczy, którzy potrafią rzucać za trzy, nadal mają czołową obronę w Konferencji Zachodniej i obecnie liczą na zdrowy sezon Gasola, który w lipcu uzyska status niezastrzeżonego wolnego agenta. Nic nie wskazuje na to, aby Dr Marc miał opuścić Memphis, ale to może być ostatni taki sezon Grizzlies w tym składzie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBarwy preseason (14.10)
Następny artykułOfensywna niezależność Brada Stevensa

3 KOMENTARZE

  1. Grizzlies poza play offs ? 43 mecze ? Ciężko się z tym zgodzić…w zeszłym sezonie wygrali 50, gdzie w 23 grali bez najlepszego zawodnika. Chyba Maćku jesteś wręcz pewny, że ktoś się tutaj połamie.

    Lubię to: 0