Raport: Eric Bledsoe podpisał z Suns kontrakt na $70 milionów

8
fot. instagram.com/ebled2
fot. instagram.com/ebled2

Kiedy rok temu zastrzeżony wolny agent Nikola Pekovic doszedł do porozumienia z Wolves dopiero w połowie sierpnia, wydawało się, że zajęło im to niezwykle dużo czasu. Teraz przekonaliśmy się, że ten proces może jeszcze bardziej się wydłużyć. Dopiero wczoraj, 24 września Eric Bledsoe złożył podpis pod nowym kontraktem.

Suns już na początku lipca odwiedzili jego agenta Richa Paula w Cleveland. To był jeszcze czas, gdy LeBron James był na rynku i Suns również starali się włączyć w walkę o niego. Przedstawili Paulowi swoją wizję stworzenia gwiazdorskiego zespołu z udziałem najlepszego zawodnika na świecie, a potem na osobnym spotkaniu rozmawiali o nowej umowie dla Bledsoe. To wtedy zapewne przedstawili swoją pierwotną ofertę $48 milionów za cztery lata. Paul oczekiwał maxa dla swojego klienta i negocjacje stanęły na dwa miesiące. Dopiero kilka dni temu wrócili do rozmów, Suns poprawili swoją ofertę i udało się dojść do kompromisu. Wczoraj Bledsoe po raz pierwszy od zakończenia poprzedniego sezonu przyjechał do Phoenix i sfinalizowali porozumienie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Michael Beasley na niegwarantowanym kontrakcie w Grizzlies
Następny artykułSzósty Gracz #rank6G 2014: #60-51

8 KOMENTARZE

  1. Wow, a ja się tego do końca nie spodziewałem. Ciekawe ile minut zobaczymy szalonego smallballu Thomas/Bledsoe/Dragic razem na parkiecie. Postawią strefę, będą robili presję na piłce jak szaleni i biegali do kontry. Warto spróbować choć w paru meczach czy to wypali, bo bądź co bądź cała trójka to topowi obwodowi gracze.

    Lubię to: 1
  2. Suns maja jeden z najlepszych sztabow medycznych i wielu zawodnikow odwrocilo tam swoj los, kojarzy mi sie emerytowany Hill jeszcze jesli dobrze pamietam, a Nash to klasyk tematu.

    Lubię to: 1