MŚ 2014: Team USA rozbił Litwę i dospacerował do finału, a tam nie ma Hiszpanii

8

curry harden

Jeśli wygrają finał +20, tegoroczna wersja Teamu USA zostanie pierwszą od 18 lat reprezentacją, która przeszła MŚ lub Igrzyska Olimpijskie wygrywając każdy mecz tak dużą różnicą punktów. Ma szansę zrobić to drużyna uznawana (?) za najgorszą kadrę trenera Krzyża.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTo przecież NBA…
Następny artykułRobin Lopez też chciałby zostać Filipińczykiem

8 KOMENTARZE

  1. ja cały czas mam wrażenie ze Kuzyn cos sobie obiecał przed kadra i kurczowo sie tego trzyma. ale to tykajaca bomba …. jak pierd… to kurz i pył opadnie po godzinie…tu juz tylko ułamka sekundy brakowało

    Lubię to: 0
  2. A mi się wydaję, że nikt nie chce dostrzec, że on stara się zerwać ze swoją wybuchowością i trudnym charakterem. Temat „złego DeMarcus’a” jest jednym z najbardziej wałkowanych stereotypów, mimo, że w tym sezonie raczej nie dawał ku temu powodów. Warto by zaś zwrócić uwagę na jego osiągnięcia sportowe i pomyśleć jak o najlepiej zapowiadającym się centrze w lidze (tak, pamiętam o Drummondzie).

    Lubię to: 0