Między Rondem a Palmą (144): Jak ta lala

11

W dzisiejszej jeździe na prawo.

Przechodzimy przez grupy MŚ, zaczynając od A. Omawiamy potoczyście mecze USA z NZW i AUS z LIT (dużo o pohańbionych polskich kobietach). Maciek historycznie opowiada o post-up.

Zastanawiamy się kto ma większy fanpage Rafalala czy Poseł Zawisza? Przy okazji sprzątamy mopem rozlany brzuch JKM.

Przechodzimy przez ploteczki nudelka (Maciek: to nowa część strony, nie omiń, i jest tam też dużo ostatnio o Nowej Zelandii). Czy Ray Allen osiadł mimo tego, że dotarło do niego przedstawicielstwo ze stolicy? Czy T. Mozgov jest kotylionem na piersi LeBrona? Czy T-Mac ma jeszcze trochę prochowej podsypki? Czy można przyjąć wyzwanie na zimne wiadro od faszysty. Takie sprawy.

Rozmawiamy o nowym league passie (już można).

Wielka debata o Jamesie Hardenie.

Życzymy sobie udanej piłkarskiej środy.

[wpdm_file id=20]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMŚ 2014: Dycha dnia – Ingles i Koponen w drodze do NBA
Następny artykułNotka techniczna: Podsumowanie ankiety

11 KOMENTARZE

  1. Wczoraj nie było czasu na komentarze, bo gotowaliśmy gremialnie, jak już wyżej kolega słuchacz zauważył! Jeśli mogę, moją specjalnością jest stejk, w sosie pieprzowym, fantastyczna rzecz. Przyznam, że jak usłyszałem o polędwiczkach to zalałem się śliną, prawie się utopiłem.. Całe szczęście, słuchałem przed kolacją! Dostęp do podcastu kulinarnego, zmiksowane go z NBA kupuję z miejsca. Oczywiście, pod warunkiem, że będzie ten sam zestaw redakcyjny. Gdybyście się do Beneluxu na jakiś mecz wybierali, zapraszamy na stejka, bylibyśmy rodzinnie zaszczyceni!

    Lubię to: 0