Notka techniczna: Podsumowanie ankiety

3

Nieco ponad 2 miesiące temu poprosiliśmy was o wypełnienie ankiety dotyczącej Szóstego Gracza. Wasz odzew przerósł nasze oczekiwania (za co serdecznie dziękujemy) i kilka tygodni zabrało nam przeczytanie, przemyślenie i przedyskutowanie waszych odpowiedzi. Nasze plany na najbliższą przyszłość, które w dużej części wynikają z tego, czym podzieliliście się z nami w ankietach, zebraliśmy w premierowym wpisie w nowo powstałym dziale technicznym Szóstego Gracza. Od dziś tam właśnie będziemy komunikować Wam wszelkie nowości na stronie i pytać o zdanie w sprawie potencjalnych zmian. Zapraszamy:

DZIAŁ TECHNICZNY

Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (144): Jak ta lala
Następny artykułMŚ 2014: Spokojnie to tylko Hiszpania

3 KOMENTARZE

 1. nie chciałbym za bardzo kręcić nosem ,ale z deczka za mało ulepszeń w stosunku do sugerowanych potrzeb, zwrot „technicznie niemożliwe” pojawia się w co drugim akapicie, wiem, że nie jest łatwo wszystko naraz zmienić, ale skoro obecność na WorldPressie nie pozwala na zbyt wiele to trzeba pomyśleć nad zmianą serwera, czy to też „technicznie niemożliwe”?

  Lubię to: 0
  • WordPress jest systemem, nie serwerem – ale mniejsza o to. Po prostu nie wszystko da się wprowadzić, a na pewno nie od razu. Wszystko wymaga czasu. Akcja ze zmienianiem systemu [bo to miałeś na myśli] jest w tym przypadku naprawdę skomplikowana i mijałaby się z celem, bo na rzecz kilku funkcji – które mi prywatnie nie wydają się absolutnie konieczne – musielibyśmy wyzbyć tego wszystkiego co już jest, a ankiety wykazały, że jest co najmniej „w porządku”. Chcemy koncentrować się głównie nad publicystyką, dostarczaniem w najlepszy możliwy sposób świeżych wieści z NBA, a nie tylko na szukaniu sposobu na to, by użytkownik miał opcję prześledzenia swojej lub czyjeś historii komentarzy. A nuż WordPress doda takie usprawnienie w kolejnych aktualizacjach. Prosimy też o trochę cierpliwości :)

   Mam nadzieję, że Wam też od jakiegoś czasu strona ładuje się nieco szybciej (zabrakło o tym wzmianki w notce, ale udało się usunąć kilka rzeczy, które obciążały stronę. O, swoją drogą. Z funkcjonalnościami też nie możemy przesadzić, bo ich nadmiar może sprawić, że 6G załaduje się po godzinie – i tu akurat nie ma znaczenia, czy będziemy mieli lepszy serwer.

   Pozdrawiam.

   Lubię to: 0
 2. Panowie – duży plus na wasze konto! To bardzo ważne, że pytacie użytkowników o możliwe ulepszenia serwisu i jeszcze lepiej, że coś z tym robicie. Odkąd powstał 6ty gracz wiele rzeczy zostało usprawnionych i serwis działa lepiej i również lepiej wygląda. Może są to małe zmiany ale dla mnie Wasze teksty (i teraz Palma) to główna przyczyna dla której place pieniądze. Świetna robota, trzymajcie tak dalej!

  Lubię to: 0