MŚ 2014: Team USA rozjechał Finlandię, 29-2 w drugiej kwarcie

9
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Kłopoty techniczne FIBA ze stroną LiveBasketball.tv, ich wersją LeaguePassa, czynią jak na razie te mistrzostwa dosłownie trudnymi do oglądania. Jest 7 rano i żaden mecz nie jest 'on demand’. Z pomocą przyszło pewne znane hiszpańskie forum.

USA 114, FINLANDIA 55

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMŚ 2014: Filipińczyk Andray Blatche
Następny artykułMŚ 2014: Dycha dnia – fibowski league pass

9 KOMENTARZE

 1. Chyba jednak błędem FIBA było przyznawanie Finlandii zielonej karty do gry w mistrzostwach. Totalny blamaż. 2 pkt w kwarcie….
  To miejsce należało się innemu zespołowi – mógłby zagrać Włochy, Rosja albo Kanada (z Wigginsem i Bennetem)
  I tylko żal tych ośmiu tysięcy Fińskich kibiców, którzy stawili się na meczu.

  Lubię to: 0
   • Nie ja ic oceniam przez pryzmat Euro i tego meczu z USA. Są niezłą drużyna ale sam Kopponen nie pociagnie meczu sam a jego koledzy nigdy nie byli czołowymi koszykarzami. Po za tym na Euro grał jednak center Hanno Mottola który jednak grał dwa sezoy w NBA i miał bardzo dobrą karierę w Europie. Był mentorem i pomagał doświadczeniem a teraz wydaje mi się ze Finowie zapłacą za ten udany wystep na Euro. Zdecydowanie lepiej wyglądali by Włosi czy choćby ciekawi Kanadyjczycy!!

    Lubię to: 0