Raport: Rondo będzie wolnym agentem. Celtics szukają pomocy dla Rondo?

3
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

W przyszłym sezonie Rajon Rondo będzie chciał poprawić to 52% skuteczności przy obręczy i 29% za 3 ze szczytu i skrzydeł z sezonu 2013/14. Będzie chciał też pokazać, że mimo ubytków atletycznych wciąż może być dominującym obrońcą na swojej pozycji. Będzie chciał pokazać, że po zerwaniu ACL w styczniu 2013 jest w nim lepszy gracz, niż ten którego oglądaliśmy tylko w 140 meczach na przestrzeni trzech ostatnich sezonów. Że Paul Pierce, Ray Allen i Kevin Garnett nie są mu potrzebni i że to ósme miejsce na Wschodzie jest naprawdę bliżej niż mogą o tym myśleć w Bostonie i przede wszystkim poza Bostonem.

Alex Kennedy z Basketball Insiders storpedował doniesienia z ostatniego tygodnia, gdy pisaliśmy o będącej blisko ukończenia wymianie z Sacramento Kings.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Emeka Okafor wróci dopiero w połowie sezonu
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (138): Easy come, easy go

3 KOMENTARZE

  1. Ten wątek zaczął się w momencie, gdy Kevin Love i Rajon Rondo poszli razem na mecz Red Soxów. Rząd niżej siedzał wtedy Danny Ainge. Szkoda, że to się nie skończyło na transferze. Według mnie strasznie by do siebie pasowali na boisku. Hej, czy Zeller kończy alley-oopy?

    Lubię to: 0
  2. Boston ma piękną listę… role playerów ;) . Lepiej jak połowę ludzi z listy wyżej w ciemno wziąłby każdy z kontenderów nawet na 15-20 minut gry. Ale jako zbieranina w jednym klubie to zdecydowanie za mało.

    Lubię to: 0