Raport: Emeka Okafor wróci dopiero w połowie sezonu

2
fot. Cal Sport Media
fot. Cal Sport Media

Możemy zebrać swoje Top5 graczy, którzy wciąż są jeszcze na rynku niezastrzeżonych wolnych agentów i spytać się „Dlaczego tam są?”. Dlaczego Ramon Sessions – Top-10 gracz NBA w dostawaniu się na linię PER-36, zdobywca 12.3 punktów w 83 (nie literówka) meczach poprzedniego sezonu – wciąż nie ma jeszcze klubu? Dlaczego Andray Blatche – potencjalny go-to-guy drugiego składu – nadal jest jeszcze bez kontraktu?

Czy w końcu – co stało się z Emeką Okaforem, że słuch o nim aż tak zaginął? Okafor to powód, dla którego Marcin Gortat gra w Washington Wizards i być może ktoś kto sprawił, że Maszyna ma pięcioletnią umowę w NBA (nie możemy być pewni czy Phoenix Suns daliby mu pięć lat). Być może Gortat zawdzięcza Okaforowi te 8-10 mln dolarów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSixers również na swój sposób wygrali wymianę Love’a
Następny artykułRaport: Rondo będzie wolnym agentem. Celtics szukają pomocy dla Rondo?

2 KOMENTARZE