Drew Gooden jednak nie zagra na Mistrzostwach Świata

1
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Trener Henrik Dettmann ogłosił 12-osobowy skład reprezentacji Finlandii na MŚ w Hiszpanii. Na liście znalazł się znany nam z NBA zeszłoroczny debiutant Erik Murphy, ale zabrakło kolegi Marcina Gortata, pół-Fina Drew Goodena. Jak pamiętamy, na początku sierpnia pojawiły się doniesienia, że Gooden szykuje się do wyjazdu do Hiszpanii. Chciał zagrać w brawach kraju swojej matki, w ostatnim czasie był podobno w stałym kontrakcie z trenerem, ale niestety zatrzymały go formalności, o czym poinformował Jorge Castillo z Washington Post:

Drew Gooden nie będzie mógł reprezentować Finlandii podczas zbliżających się Mistrzostw Świata, ponieważ wniosek o podwójne obywatelstwo nie zostanie rozpatrzony przed turniejem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (137): Nur w przerębel
Następny artykułPaul George zamknął pierwszą część

1 KOMENTARZ

  1. Dość surowa ocena Drew. Są miliony ludzi, którzy zostawiają rzeczy na ostatni moment i DG może należeć do takich. Nie musi to świadczyć o jego niechęci do gry w barwach Finlandii, ani o małej lotności umysłowej. Po prostu jako człowiek skupiony na powrocie do NBA nie miał głowy do załatwiania formalność w Europie. Wcale nie musi tak być ale Twój wpis jest mocno hejterski, a Twoje domysły są tylko domysłami.

    Lubię to: 0