Między Rondem a Palmą (133): Wziął 60 milionów dolarów, olał kadrę

18

W dzisiejszym Van Ginie.

Zaczęliśmy od meczu Brazylia USA (dużo) i o tym, że L. Barbosa ciągle jest przyczajony na kontrakt w NBA. Szukamy dziury w całym, Maciek mówi Ice Ice Baby, co w dalszej części rozmowy pozwoli nam przejść do dyskusji o polewaniu się zimną wodą. Vladimir ma challenge’a, a Królowa musi inaczej.

Martwimy się o D. Rose, a Maciek zapewnia, że nie hejtuje tylko przewija i widzi. Proszecię.

Historią dnia jest deklaracja S. Mariona, o członkostwie w CLE i że będzie zmieniał się sam ze sobą. Szukamy centra i Maciek nadal ignoruje Alexa Kirka, twierdząc, że draft nie kłamał.

Szukamy prokuratora do ciała na torach, dostajemy herbatę lub Colę na dworcu w Gdańsku i zastanawiamy się, czy Słupsk był inspiracją dla serialu „Pozostawieni”.

Nikt z nas nie oglądał meczu Polska – Austria ale robimy nagłówki w Fakcie i podejmujemy medyczną polemikę, czy angina, czy grypa.

Omawiamy temat kariery filmowej M. Harasimowicza i problem tzw. „pultynów” – czy można je mieć, czy trzeba wszczepić.

Kończymy kroniką kryminalną z Ferguson.

[wpdm_file id=9]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułShawn Marion jednak w Cleveland
Następny artykułŻegnamy kolejną byłą „przyszłą gwiazdę”

18 KOMENTARZE

  1. Ja bym zaproponował wprowadzenie nowego cyklu w Palmie, póki mamy off-season.

    Przykładowo: Opis każdej drużyn pod kątem szans na ten sezon i przyszłe (choć to i tak się pojawia), dodatkowo opis zawodników z tej drużyny pod kątem rozwoju albo po prostu, jak już było wspomniane w palmie: Palmowe Top 100 graczy.

    Może ktoś ma lepszy pomysł? ;)

    Lubię to: 0