Raport: Ray Allen zagra w przyszłym sezonie. Jego agent zaprzeczył tym doniesieniom

2
fot. Allen Eyestone / Newspix.pl
fot. Allen Eyestone / Newspix.pl

Ray Allen przed trzema tygodniami skończył 39 lat i możemy z dużą szansą powodzenia przyjąć tezę – Karl, czy możesz zejść z traktora proszę cię (jest niedziela Karl!), podejść do Johna i zabrać mu laptop z kolan? (jest niedziela John!) – że nie widzieliśmy w NBA tak dobrze przygotowanego do gry 39-letniego guarda. Ever.

Walter Ray zagrał 10 razy w Meczach Gwiazd, dwukrotnie znalazł się w All-NBA Teams, ma na koncie dwa tytuły mistrzowskie i może przede wszystkim jeden z prawdopodobnie pięciu czy trzech najważniejszych rzutów w historii tej ligi. Rok temu o tej porze byli siedem lat od niego młodsi blogerzy z Polski, którzy skończyli 0 na 25, próbując odtworzyć jego stepback-chwyć-zachowaj balans-rzuć z rogu rzut z meczu nr 6 Finałów 2013. Człowiek jest legendą, Łoną koszykówki – najmniej nielubianym graczem NBA.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEx Bobcats, teraz-Pelicans… jak to jest z tymi Charlotte Hornets?
Następny artykułNowojorskie impresje 774 – czyli Quo Vadis NYK? (rok po)

2 KOMENTARZE