Raport: Sixers mogą się jeszcze włączyć w wymianę Kevina Love’a

2
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Wolves i Cavs nie mogą dokonać transferu przed 23 sierpnia, ale przekazali Adrianowi Wojnarowskiemu, że mają już porozumienie i jego raport służy nam jako prawie-oficjalne potwierdzenie, że do tej wymiany dojdzie. Oczywiście zdążyły pojawić się głosy, że w biznesie nic nie jest załatwione dopóki nie jest sfinalizowane, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć przez najbliższe 15 dni. Może jeszcze Warriors, którzy nie rozmawiali z Wolves od tygodni, zreflektują się i zaproponują w końcu Klaya Thompsona? I to niby miałoby coś zmienić, mimo że Glen Taylor zdecydowanie woli Andrew Wigginsa… Cóż, nie będziemy wchodzić w te bezsensowne spekulacje.

Zajmijmy się doniesieniami, które mają znaczenie, a te dotyczą rozmów między Wolves i Sixers. Kilka dni temu Brian Windhorst z ESPN potwierdzając transfer Kevina Love’a mówił, że będzie to najprawdopodobniej trójstronna transakcja. Wczoraj dowiedzieliśmy się od Woja, że Sixers nie wezmą w niej udziału. Nikt jednak nie zaprzeczył, że rozmowy na ten temat były prowadzone z Samem Hinkiem, który jest podobno bardzo niezadowolony, że to wyciekło do mediów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Durant nie zagra na Mistrzostwach Świata, potrzebuje odpoczynku
Następny artykułRudy Gay dołączy do składu Team USA

2 KOMENTARZE