Kevin Love nie zagra na Mistrzostwach Świata. Reprezentacja USA traci kolejnego podkoszowego

4
fot. Acero / Newspix.pl
fot. Acero / Newspix.pl

Jutro w Las Vegas reprezentacja USA rozpoczyna przygotowania do Mistrzostw Świata, które odbędą się za nieco ponad miesiąc w Hiszpanii. W szerokim składzie, z którego Mike Krzyzewski wybierze dwunastkę, która pojedzie na turniej, znalazło się czterech zawodników mających na swoim koncie olimpijskie złoto z Londynu. To oni teraz mają tworzyć trzon zespołu, jednak wczoraj ta grupa zmniejszyła się do trójki – Kevin Durant, James Harden i Anthony Davis, ponieważ Kevin Love w ostatniej chwili zdecydował się wypisać z udziału w Mistrzostwach.

Pierwszy poinformował o tym Jon Krawczynski z The Associated Press:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCarmelo: „Nie dbam o pieniądze”
Następny artykułByron Scott został nowym trenerem Los Angeles Lakers

4 KOMENTARZE

 1. Osłabienie? Anthony Davis nie dostrzega tego problemu.
  P.S. Informacja o liczbie komentarzy na pomarańczowym tlen w miniaturce zdjęcia moim zdaniem prezentowała się lepiej. No offense

  Lubię to: 0
 2. „Młody gwiazdor Spurs stwierdził, że widział jak Tony Parker i Manu Ginobili męczyli się w trakcie rozgrywek po tym gdy wakacje spędzili z reprezentacją i nauczony tym doświadczeniem, uznał, że potrzebuje przerwy po długim sezonie.”

  23 lata i już ma wyjebane na REPREZENTACJE
  a tymczasem 37 – letni Ginobili mimo problemów z kontuzją nadal chce przelewać krew za Ojczyzne, za Argentine i brać udział w kolejnych Mistrzostwach Świata
  Parker odpoczywa, ale po tylu bliznach Chwały za swój Naród nie można mieć zastrzeżeń
  Duncan miał 28 lat miał Honor ostatni raz ubierać barwy narodowe, a łącznie brał udział w pięciu turniejach, a był gotowy jeszcze w Igrzyskach 2000 (kontuzja)i Mistrzostwać Świata 1998 (odwołany udział NBA players).

  Hańba Kawhiemu
  …już dostał MVP w prezencie bo Honor sie Tonemu należał lub Duncanowi lub Manuuu…
  szkoda, myslałem, że będe miał nowego Idola i wzorzec dla dzieciaków
  :(((((((((((

  Lubię to: 0