Między Rondem a Palmą (128): Czy puszkasz?

6

W dzisiejszej jeździe pod Słońce.

Zaczęliśmy o tym jak to jest kiedy wydaje Ci się, że chodzisz z Rihanną na twitterze (Maciek: jeśli nie założyłeś jeszcze Twittera – tracisz, oj tracisz -> HANS!). Jest też po francusku, o Fuszerce i o tym, że w Palmie od dziś rozmawiamy „oboje”.

Potem analizujemy przegrupowanie CLE i opcje MIN a także, ustalamy co mówimy kiedy ktoś budzi Cię w nocy i pyta „Co się stało?”. K. Thompson właśnie zakończył karierę i wstąpił do HoF.

Zastanawiamy się nad tym kiedy NBA jest „deadest”, ale w końcówce dochodzimy do wniosku, że na koniec dnia zawsze na kimś ciąży presja.

Chwila o tym z kim umawia się DAL na randez-vous i tym, że Mo Williams może być korespondentem Palmy już wkrótce. (Maciek: to może brzmi jak żart, ale nim nie jest)

Robię podsumowanie SL (pozdrawiamy Czarka w Krościenku) – szukamy wzwodów i zawodów. Maciek oddycha oparami lat 80-tych, odmawiając zaciągnięcia się rzeczywistością. Pojawia się zdanie „Wiem, choć nie widziałem”.

Pytamy „Kto chce muffinka” (Maciek: Savannah to musi być fajna żona) w Kąpieli oraz martwimy się o karierę D. Riversa i otwarte okno LAC.

Zachęcamy do subskrypcji 6G bo Przemek, Michał i Czarek robią wielkie rzeczy tego lata.

Na koniec żegnamy się po węgiersku i prawdę mówiąc żałuje, że wywołałem madziarski. (Maciek: Mundial 1954 to jakiś czuły punkt?)

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (23-07-14, odc. 128) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułRashard Lewis musi poddać się operacji kolana, Mavs mogą jeszcze unieważnić jego kontrakt
Następny artykułJuż nie taki Vesely

6 KOMENTARZE

 1. Maciek, jak zostajesz to ja wchodzę, bo coś było w palmie, że rozważasz różne opcje.. I nie wiesz co będzie.. Rozumiem i szanuje takie podejście, warto być otwartym na opcje jak się ma taki potencjał, ale miło by mi było jak byś się zdeklarował, że zostajesz z 6G chociaż do końca roku, bo szczerze to mi serce zadrżało..

  Kujawińskiemu też może coś w każdej chwili przyjść do głowy i znów nas zostawi na rzecz Ameryki Południowej.. Fatalna decyzja, fatalna..

  Adam się podciągnął, strasznie mnie to cieszy, nawet literówki gotów jestem wybaczyć tak wzrosła jakość tekstów!

  Palma to zjawisko o zasięgu galaktycznym, dzięki Drodzy Panowie, miło mi się Was odsłuchuje w drodze do i z pracy, nie mam palmy po drodze, ale z autostrady ciężko stwierdzić co jest za górką.. Ronda są! Jakbyście znaleźli chwilę czasu, żeby początkowe odcinki zalinkować w wersji do ściągnięcia, było by cudownie!

  Pamiętajcie proszę o cyklicznym spotkaniu w większym gronie, którego byśmy sobie mogli posłuchać! I Maćku, proszę Cię, nie bądź taki agresywny wobec Przemka.. Nie pasuje to do Ciebie..

  Rynki, jak w drodze na wakacje Kazimierz Dolny Wam wypadnie po drodze to polecam, Sandomierz też warto obejrzeć.

  Jesteście wielcy, absolutny szacun!

  Lubię to: 0