Summer League w Las Vegas, dzień 9: Junior juniorowi nierówny

1
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Noc ćwierćfinałów Summer League w Las Vegas przypominała atmosferą bardziej playoffy NBA, niż letnie sparingi, ale czegóż mogliby chcieć więcej kibice? Poza atmosferą może jeszcze niespodzianek, ale i tych nie brakowało. Pierwszą i najważniejszą z nich jest odpadnięcie z turnieju New York Knicks, którzy do wczoraj nie przegrali żadnego pojedynku.

Drugim ekscytującym momentem nocy był pojedynek między Washington Wizards, a San Antonio Spurs, w którym wynik rozstrzygnął się dopiero w trzeciej (!) dogrywce. Zdziwili się kibice Chicago Bulls. Drużyna postanowiła bowiem dać w ćwierćfinale odpocząć swojemu najlepszemu zawodnikowi. Jedynym miejscem, gdzie nie było niespodzianek i dogrywek był mecz Hawks z Kings, ale tutaj dominowały z kolei solidne występy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAaron Brooks może być kolejnym guardem, który odrodzi się w Chicago
Następny artykułWyraźni zwycięzcy offseason 2014

1 KOMENTARZ