Raport: Cavaliers mają dogadaną umowę z Orlando Magic?

6
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Jesteśmy coraz bliżej Draftu 2014 i nadchodząca noc zapowiada się po prostu wyśmienicie. Na palcach jednej ręki policzyłbym ile razy w tym roku poszedłem spać po 24-tej, ale dziś spróbuję oszukać mój biologiczny zegar – nie można tego przespać i dać się zasypać lawiną informacji o 5-tej rano.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Love chciałby grać z LeBronem, ale na pewno nie w Cleveland
Następny artykułRaport: Dante Exum zrezygnował z workoutu w Cleveland

6 KOMENTARZE

 1. Szczerze uważam że ten deal mega opłaca się Cle a ze strony Orlando nie pakowałbym się w to. W tak głębokim drafcie można wybrać praktycznie każdego gracza do załatania dziury. Mając wybór 4 i 12 można chociażby wziąć Smarta/Exuma i z 12 T.J. Warrena albo co lepsze Roodney’a Hooda nie mówiąc że masz jeszcze Afflalo który ma spory up’side i sporą wartość rynkową. Nie rozumie czemu chcą tyle oddać ale może ja po prostu czegoś nie rozumiem.

  Lubię to: 0
  • Z tym up sidem Affalo to nie przesadzajmy znowu, w końcu jest on w swoim prime już poniekąd i najbardziej pasowałby do organizacji już walczącej o mistrzostwo, niż do drużyny, która daje sobie jeszcze 2-3 lata.

   Lubię to: 0
   • Spoko ale w takim wypadku za Parkera/Wigginsa oddajesz Exuma/Afflalo i T.J. Warrena lub jakiś inny talent z top 14!! Naprawdę uważasz że 1 pick jest tyle wart? Ja uważam że nie i że lepiej było by Afflalo oddać w wymianie między drużynami i ewentualnie oddać same picki tyle…

    Lubię to: 0