Raport: Magic i Celtics włączyli się w walkę o pozyskanie jedynki od Cavs

5
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Draft już jutro, tymczasem wybierający z pierwszym numerem Cavs nadal nie wiedzą na kogo chcą postawić. Według najnowszych doniesień Jeffa Goodmana i Chada Forda z ESPN, są rozdarci między Jabarim Parkerem a Andrew Wigginsem. Z jednej strony chcieliby pewniejszego Parkera, który już od pierwszego meczu powinien pomóc im walczyć o playoffs, ale on bardzo słabo zaprezentował się na workoucie i podobno nie chce grać w Cleveland. Z drugiej strony jest atletyczny Wiggins, który zrobił duże wrażenie na przedstawicielach drużyny i świetnie rzucał podczas workoutu, a to jest uważane za jego największą słabość.

Trzecia opcja to transfer, oddanie jedynki w zamian za niższy pick i może zaryzykowanie z Joelem Embiidem, który miał być ich numerem jeden zanim okazało się, że musi poddać się operacji stopy. A do tego wszystkiego nie można zapominać, że Cavs mają też w głowie marzenia o LeBronie Jamesie, a po wczorajszym opt-oucie, tym bardziej ich ruchy mogą być podyktowane próbą przekonania go do powrotu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLeBron James odstąpił od kontraktu, zostanie wolnym agentem (update z raportu Woja)
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (109): Na skraju tęczy

5 KOMENTARZE