Sacramento Kings przekonali Rudy’ego Gay’a. Mogą mu zapłacić 19 mln dolarów i chcą dać mu więcej

14
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl

Jeden management klubu NBA jest w rozsypce. Drugi management ma się doskonale.

Jeden management ma Rudy’ego Gay’a, drugi nie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport Woja: Carmelo Anthony zostanie wolnym agentem. Ma na oku Chicago, Houston i decyzję do podjęcia.
Następny artykuł4-na-3: Krajobraz po operacji Embiida

14 KOMENTARZE

 1. Dla mnie ten ruch nie jest taki zły. Sacto mają sezon żeby zobaczyć jak to będzie działało. Jeżeli Gay by odstąpił, to musieli by pakować się z nim w wieloletni kontrakt ( w końcu dopiero przyszedł, ma niezłe staty i oddali za niego innych zawodników) a tak, jak to nie będzie działało, mogą opchnąć Gaya w zimie do klubów szukających oszczędności i coś za to zyskać, albo po sezonie nie przedłużać umowy i zrobić 19 baniek wolnego miejsca. Lepsze to niż zapakować się po kilku meczach w takie 4 x 16.
  Ja na miejscu Sacto zrobiłbym to samo (oczywiście gdybym miał decydować w tej chwili bo inaczej nie ściągałbym Gaya). Dla mnie przekonanie Gaya do podjęcia opcji to jednak sukces managementu

  Lubię to: 0
   • Nie mam pojęcia, czy są przebiegli czy głupi, ale gdyby byli tak najarani Gayem jak mówią w rzeczywistości, to woleliby podpisać z nim od razu 4 letni kontrakt za 16 baniek rocznie, niż dać mu 19 i móc go stracić po sezonie.
    Zobaczymy co zrobią, bo samo stwierdzenie o negocjacjach nie oznacza jeszcze podpisania kontraktu

    Lubię to: 0
  • Czy ja wiem?Z Gayem w składzie Raptors nie byli teamem na playoffs a ich lineup wcale gorzej od tego z Sacramento nie wyglądał.
   A co do ruchu Kings to Rudy tak czy inaczej podjąłby swoją opcję bo drużyn gotowych zaoferować mu coś w stylu 60mln$ za 4 lata by był gotów odstąpić wiele by się nie znalazło.Może kupią go tym przekonywaniem i w przyszłości dzięki temu zaoszczędzą kilka dolarów na przedłużeniu z nim umowy.Mnie w każdym razie Gay ciągle nie przekonuje i nie robi wrażenia.

   Lubię to: 0
 2. „Przekonanie” Gay’a do wzięcia 19mln jeszcze można zrozumieć jako „sukces” Kings ale jeśli dadzą Mu 1 lipca nowy kontrakt, np. 4×16 to już będzie oznaczać totalną głupotę Ranadive’a.

  Lubię to: 0