Między Rondem a Palmą (102): Edmund „Rudy” Fetting

10

W dzisiejszym „Wstaje dzień”.

(Maciek: wczoraj i dziś do 30 minuty nagrania mieliśmy problemy z przekompresowaniem dźwięku. Nie powrócą)

Zaczynamy od najazdu mikrofonem na Janka Kosa. Potem chwila refleksji o Edmundzie Fettingu – nucimy żołnierskie szlagiery. Robi się nostalgicznie.

Trzeźwiejemy. Opakowujemy słowami HEAT z nocy, próbując złożyć z cegieł projekt Big4, który nagle stał się realny (?). Czy Udonis Haslem ma jakiś off-business, z którego potrafi się wyżywić?

Robimy symulację rozmowy – kto weźmie mniej i przywołujemy sketch Monty Pythona o Czterech Jorkszirczykach.

(Maciek: tu ja miałem wrzucić swój ulubiony skecz z MP, więc wrzucam)

Próbujemy sprzedać twarz Kawhi’a Leonarda jako produkt reklamowy i dochodzimy do wniosku, że to może być mleko Bebiko, albo psia karma (spojrzenie spaniela)

Pojawia się historia nocnych eskapad (chyba nie piłkarskich) niejakiego Kosy i posłanki która smarowała niejakiego Maksymiuka. Wpuść, wpuść… (Maciek: nie, to jednak nie weszło przez overkompresję messieur)

Potem już tylko draft. Rzucający obrońcy. (Maciek: od 32 minuty)

Długo.

Toczymy spór o potencjał (?)  Jordana Adamsa. Przebieramy jak wybredni klienci jabłka na targu i nie jesteśmy zachwyceni towarem. To nie jest wielki nabór SG.

Maciek ma wykład na temat potencjału chińskiej koszykówki i jest odwrotnym Krzysztofem Kolumbem nazywając Hindusów… Indianami.

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (12-06-14, odc. 102) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułRaport: Carmelo i LeBron chcą grać razem. To Carmelo, a nie Bosh, miał być częścią Big 3
Następny artykułZwierzenia Gregga Popovicha

10 KOMENTARZE

  1. Jak rozmawiacie o modelach zawodników z draftu to fenomenalną robotę wykonuje VJL z canishopus.com (zresztą też chyba najlepszy blog fanowski teamu jaki widziałem). Wyniki swoich badań aktualizuje dosyć często tutaj https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aipd_3kGfREgdHRtcThFd3ZtMlRPYldIRmdGb241RlE&usp=sharing Wyniki jak do tej pory ma naprawdę dobre, tutaj objaśnienia http://www.canishoopus.com/2013/6/3/4391606/vjl110s-draft-data-comparisons-expected-peak-values-star-starter-bust

    Lubię to: 0
  2. Jordan Adams gra podobnie do Bradleya Beala albo bardziej Jamesa Hardena w ataku, wymusza faule i ale w przeciwieństwie do Hardena jest bardzo dobry na ofenwynej desce, 1 miejsce z całej top 100 ensidablej na swojej pozycji. Taki żywy, niezbyt atletyczny guard, ale za to z konkretnym powerem na górze. Obiecujący spot-up shooter i całkiem niezły obrońca. Ogólnie polecam zobaczyć jego scouting report. Chciałbym go zobaczyć w jakimś kontenderze, np w Oklahomie… moim zdaniem może być takim mniejszym stealem. Taki mały hustler w ataku.

    Lubię to: 0