Dniówka: Mundial to temat zastępczy

8
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Piękne czasy nastały dla NBA. Finały trwają w najlepsze i oglądamy w nich koszykówkę z innej planety. Tempa nabierają wszystkie dramy, które będą towarzyszyć nam przez offseason – czy Lovestory, Melodrama, czy Big Three przetrwa, rozejdzie się do jakiś dziwnych miast w poszukiwaniu dużych pieniędzy, a może ewoluuje w Fantastic Four (niektórzy fani tak się zamyśleli na ten temat, że wyszli za szybko z meczu)? Słyszymy już o pierwszych planach co do roszady picków. Jestem przekonany, że to lato odciśnie się na długie lata w historii NBA. Szczególnie, że ewentualna wygrana czy przegrana Spurs może pociągnąć za sobą jakiś koniec kariery, a dla Miami przynieść wielką rewolucję w składzie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Love zabrał wreszcie głos i nie powiedział prawie nic
Następny artykułFinały NBA: San Antonio Spurs przerwali serię odpowiedzi Miami, blowoutem

8 KOMENTARZE

  1. Mundial? ;)
    Przepchną Brazylię tak daleko jak się da ale mistrzostwa przez to nie zdobędzie. Szkoda tylko drużyn które będą miały tę „przyjemność” grać z gospodarzami.

    Lubię to: 0
  2. nie oglądałem meczu wygranego przez Heat, ale czy ktoś mi może w takim razie powiedzieć, jak to się stało, że Miami wygrało? Oglądałem 3 mecze i nie wygląda to zupełnie jak seria, na którą liczyłem… Spo nie ma żadnego pomysłu na nic, Miami chce ciągle grać to samo, a nie daje to efektów. Tylko nie wiem, czy 1-3 i 2 mecze w Teksasie jeszcze to jest moment, w którym cokolwiek może Ci uratować dupę.

    Lubię to: 0