Między Rondem a Palmą (98): Pfffinały

11

W dzisiejszym Pit Stopie.

Jestem zbolały. Maciek nadal czeka na pierwszy mecz. Włączamy wiatraczki i masujemy łydki. Snuje się jakaś opowieść. Maciek więcej. Ja jęczę. Bo boli.

Lebron James nie przeszedł tzw. testu Szczuki w Najsłabszym Ogniwie. Szczuka nie przeszła z kolei testu mas wyborczych. Call it even?

Pojawia się Józek i Romek na spotkaniu na sushi…

Przetaczamy się do newsów, w których króluje rozważanie o flipie Flipa i tym dlaczego Kevin Love i jego agent noszą czerwone skarpetki. Zastanawiamy się jakie paczki żywnościowe zostały przygotowane dla MIN przez BOS i CHI.

Maćka łapie kolka od leżenia i aż strach pomyśleć, co by było gdyby wszedł do nieklimatyzowanej hali. Do tego grać w kosza.

Na koniec robimy zakład o MCW – jego przyszłą karierę All Stara i niewykluczone, że będę chodził na czworakach wokół Ronda Waszyngtona. Must see.

DOWNLOAD

Mixcloud odmawia dziś posłuszeństwa. Tu do odsłuchania

Poprzedni artykułFinały 2014: LeBron oglądał ostatnie minuty z ławki, Spurs zdominowali czwartą kwartę i wygrali w upalnej hali bez klimatyzacji
Następny artykułCiekawe sytuacje z Game 1 Finałów – Splitter, Bosh oraz nie ten Jesus

11 KOMENTARZE

 1. Znykający błagam Ciebie – LAvine ????? Naprawdę facet który w HCO nie potrafi nic któremu strach dać piłkę w picku , który punkty zdobywa z kontry słabo broni i on w TOP 10 ????

  Jak dla mnie nr 5 to Vonleh – fantastyczna zbiórka, dobry atletzym, silna rama , bardzo dobrze ułożona ręka, rzuty za 3 dobrze roluje. Vonleh ma większy potencjał niż Randle

  @ Maciek

  Kompletnie się z Tobą nei zgodzę. RW był przestawiany na rozegrania bo w NCAA był rzucającym obrońcą.
  A MCW nie ma rzutu jego olewają jeszcze bardziej niż Rubio. Jego skuteczność w pick and rollu jest tragiczna. 2 lata w szkole i rok w NBA i wciąż ma ten sam słaby rzut. Nie będzie All Starem. W razie czego mogę chodzić na czworaka razem ze znykiem

  Lubię to: 0