Flip Saunders mianował się nowym trenerem Minnesoty Timberwolves

2
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Znasz dobrze tę twarz.

Jeżeli jesteś starym fanem z łatwością przypominasz sobie trenera skaczącego do gardła Latrellowi Sprewellowi w Minnesocie lub potem próbującego hamować emocje, kiedy prowadził samograj w Detroit. Nie było jeszcze SportVU kiedy trzeba było zliczyć ile mil przebiegł wzdłuż linii bocznych.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDobrzy, źli i brzydcy – finały konferencji za nami
Następny artykułDniówka: Finały dziecinko! Finały!

2 KOMENTARZE

 1. Delikatny off top. Malutkie marzenie.
  Czy jest szansa Macieju, że w sytuacji gdy nie będzie Palmy, tak jak to było np. dzisiaj. Puścisz tę informację w eter? Twitt?
  Ty masz swoją pracę i doskonale wiesz, jak my ją doceniamy, kochamy i uwielbiamy, zarówno w komentarzach jak i przelewach które od Nas dostajesz.
  Ale nie ukrywam, że jako duży fan Waszego podcastu też mam pracę i też chcę mieć zorganizowany dzień, a godzina w ciągu dnia dla ludzi aktywnych zawodowo czasem jest ciężka do wygospodarowania. Co innego kliknąć na 6g, a co innego słuchać prawie godzinnego podcastu, gdzie szef coś zawsze chce na wczoraj, odpisać na pismo, napisać opinię, pojechać tu czy tam.
  Broń Boże nie chodzi mi o to, że „Palma ma być o 12 i koniec”, tym bardziej nie chcę aby ten post wybrzmiał – „już 13 gdzie ta Palma?”
  Nerwowe czekanie na @mixcloudmail o treści uploaded by Między Rondem a Palmą i tak rozbija mi czasami dzień do południa, ale mimo wszystko jeśli to nie byłby kłopot, w końcu nic bardziej żałosne od niespełnionych marzeń, zatem będę wdzięczny…

  Swoją drogą pięciuset słuchaczy codziennie, wygłoszę pewien niepopularny pogląd, chyba czas wprowadzić miesięczne pay-per-view na MRAP.

  Lubię to: 0