Nie urodził się gotowy

9

Ah the pressure of playing in New York City…

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEmerytura czy ostatnia prosta?
Następny artykułDniówka: Próba reanimacji

9 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobry tekst, ale wydaje mi się, że sprawa z „molestowaniem koleżanki” została trochę pominięta, a w rzeczywistości miała większe konsekwencje dla jego kariery.

  Lubię to: 0
 2. Lance mial calkiem niezly sezon regularny, nawet w PO pokazywal się z dobrej strony. Ale ten slaby trashtalk, kozaczenie po raptem paru dobrych akcjach i flopy sprawiaja, ze ciężko mi obdarzyć go sympatia. Zdecydowanie duży talent, ale chlopak musi nauczyć się pokory – moze sobie byc swirem, bo nadaje lidze trochę koloru, ale „put your money where Your mouth is” Lance.

  Przemku – bardzo dobry art. Kolejny ;)

  Lubię to: 0
 3. Super artykuł, bardzo ciekawy bo sama historia tego gościa jest kolorowa. Mam nadzieję, że nie przerodzi się on w coś na wzór Rona Artesta – skreśl – Metta World Peaca, czy Denisa Rodmana. Ale widać już teraz, że im więcej fleszy wokół niego tym bardziej wychodzi z niego jego prawdziwa natura i nawyki.

  Lubię to: 0
  • Czyli nie zostanie póki co ostatnim obwodowym graczem będącym DPOTY i jednym najlepszych obrońców w historii, ani też nie trafi do Hall of Fame… to faktycznie straszna perspektywa i lepiej żeby tak nie skończył.

   Lubię to: 0
 4. Ktoś już na blogu porównał go do JR Smitha, po dzisiejszym dmuchaniu w Lebrona całkowicie się z nim zgadzam. Oby jak najszybciej pozbył się tych nawyków, bo sprawia wrażenie wszechstronnego zawodnika. Najlepiej chyba dla niego, żeby poszedł do jakiegoś słabego zespołu, gdzie poczuje się jak gwiazda, oczywiście jeżeli dalej będzie grał tak jak na początku tego sezonu.

  Lubię to: 0