Raport: Sacramento Kings chcą oddać nr 8 Draftu za Love’a, bez żadnych gwarancji z jego strony

12
fot. Associated Press
fot. Associated Press

Czy wysłałeś/aś już do Sacramento nazwisko gracza, którego Kings powinni wybrać z nr 8 Draftu i w pdfie całą dwustustronnicową dokumentację metod jakimi posłużyłeś/posłużyłaś się aby wskazać to nazwisko Twoim zdaniem przyszłego Hall-of-Famera?

Jeżeli tak, to musisz odezwać się do Kings raz jeszcze i zapytać ich o to czy możesz wyapdejtować swój ranking.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPaul George po przegranym blowoucie w meczu nr 4: 'Zagraliśmy lepiej od nich’, LeBron odpowiada
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (92): Prawa Birda

12 KOMENTARZE

 1. W Sacramento nadal desperacko szukają swojego Allstara. Oni myślą,że jedna gwiazda załatwi sprawę i będzie wybawicielem całej organizacji? Dla nich jedynym sposobem na sukces jest model SAS bądź IND czyli mozolne budowanie zespołu przez dobre wybory w draftach.

  Lubię to: 0
 2. Hahaha Love chce uciekać z T’wolves i miałby przenieść się do Sacramento? Bitch please! Kings są drużyną bez przyszłości w najbliższym czasie. Nie ma tam balansu. Są zawodnicy ofensywni ale nieefektywni, nie ma zawodników defensywnych. Przecież w teorii Thomas, Gay i Cousins to jest obiecujący trzon drużyny (uwzględniając Rudego z grą po wymianie) jednak mimo wszystko to nie funkcjonuje. Nie wiem co musi zrobić Sac-Town, żeby wyrwać się z tego marazmu ale na bank Kevin Love na jeden rok nie jest tą opcją :P Może niech się modlą że Gordon spadnie do 8 numeru i jego wybiorą w drafcie. Razem z Gayem mógłby tworzyć ciekawy duet tweenerów. Do tego jakąś defensywną doświadczoną dwójkę. Rozgrywającego rezerwowego, MacLemora z ławki i Landrego. No właśnie niby nazwiska są ale mimo wszystko to nie działa.

  Lubię to: 0
 3. Kings są skłonni oddać wybór nr 8 w Drafcie oraz kombinację graczy w zamian za Love’a, nawet jeśli nie oczekują od niego, że ten przedłuży z nimi kontrakt przed tym sezonem czy kiedykolwiek

  podobno nadszedl czas madrych GMow :D

  Lubię to: 0