Między Rondem a Palmą (92): Prawa Birda

9

W dzisiejszej Liście Przebojów.

Laurka dla Bosha wyśpiewana gromką laudacją sur sum corda. Oklaski, łzy, potok słów.

Maciek na nowo odkrywa LeBrona Jamesa, a zwłaszcza jego zdolność do błyskotliwej riposty.

Robimy diagnozę głowy Paula George’a i dochodzimy do wniosku, że ktoś patrzył na wyniki testu Hartmana przez gazę.

Szukamy rozwiązań na przyszłość IND w kontekście „I co dalej młody człowieku?”.

Potem robimy to samo o MIA i są głębokie rozważania o braterstwie broni dzieleniu się ostatnią skibą czarnego chleba i wspólnym siedzeniu w jednym okopie, kiedy Niemcy nadchodzą. Wchodzimy w koleiny naszej ulubionej rozmowy – ile mniej, to jest mniej Kobe. Mamy rozbieżne zdania, ale chyba dochodzimy do wspólnych wniosków. Chyba.

Obracamy jak światło w pryzmacie serię OKC-SAS i dochodzimy do wniosku, że są rzeczy, których jeszcze nie widzieliśmy w tym sezonie i że potrafimy jeszcze czekać na mecz NBA z mokrymi rękami. Niewiarygodne.

Próbuję wyprowadzić z szafy ducha Anno Domini 2012, ale Maciek nie daje się unieść przechodząc do systemowej analizy. Trochę się licytujemy.

Bez newsów.

Christo, Christo…

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (27-05-14, odc. 92) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułRaport: Sacramento Kings chcą oddać nr 8 Draftu za Love’a, bez żadnych gwarancji z jego strony
Następny artykułJak Ibaka z popiołów

9 KOMENTARZE

 1. nie stawiajcie jeszcze krzyżyka na indianie:)

  A jeśli chodzi o zmiany w Miami, bardzo pasował by Andy Blathe na centrze i zawodnik typu Kyrie Irving na rozegraniu (no ale to nierealne…)

  Lubię to: 0
 2. Wade za 10 mln$ to idealny kontrakt jak na obecne mozliwosci tego goscia. LBJ i Boshozaur wezma po 15 chociaz Bosh nie jest wart az tyle i zrobia tam naprawde niezla ekipe. Niestety.

  Lubię to: 0
 3. Nie ma takiej możliwości by Lebron wziął mniej niż 16/18 mln. Zasługuje na to by być najlepiej opłacanym zawodnikiem w lidze. Wiadomo że tak nie będzie ale zdecydowanie Bosch i Wade powinni po schodzić z Kontraktów na rzecz Lebrona. Tak naprawdę problemem Miami nie będzie Big 3 tylko tak jak wyciągnąć z rynku i Draftu 2-3 młodych graczy z atletyzmem który można by wykorzystać w obronie.

  Lubię to: 0
  • LeBron może wziąć lub odstąpić od 20 mln w przyszłym sezonie. Serio ktoś uważa, że powinien odstąpić i wziąć mniej?! WTF? Ma nie być w 10 najlepiej zarabiających, po tym jak nie wzią maksa i dał 3(4) finały ligi pod rząd?
   K…a Arenas w tym roku wziął 22 mln a Wy chcecie aby James wziął 15 mln. No way.

   Lubię to: 0
 4. Wiem, że hajs się zawsze liczy, że big3 poszła na ustępstwa dla Haslema i Millera, ale wydaję mi się że lbj większą kasę wali z reklam, zwłaszcza na dużym rynku Miami. Wydaje mi się, że mało kto bierze to pod uwagę. Chociaż zgadzam się z tym, że powinien mieć największy kontrakt w lidze.

  Lubię to: 0