Między Rondem a Palmą (90): Żaden kamień

11

W NBA z pozoru nic wielkiego się przez ostatnie 24 godziny nie wydarzyło, ale żaden kamień nie pozostał przez nas niepodniesiony. Kamień Filozoficzny.

Zaczynamy od tego, że Redaktor Michałowicz rozmawia przez światłowód z Adrianem Wojnarowskim i wie o rzeczach, o których Woj jeszcze nie pomyślał. Marcin Gortat jednak w LAL.

Znowu przeżynamy się jak brona przez kamienistą skibę nad losem kalifornijskiego upadku i tym co trzeba zrobić, żeby znowu stać się kontenderem do wejścia do PO na Zachodzie. Ta pełna wątpliwości i nostalgii nuta prowadzi nas wprost w rozważania o karierze Trenera M. Dunleavy Seniora i szukamy na niego obyczajowych haków – np. że dręczy zwierzęta futerkowe przy pomocy baterii i drucika.

Zastanawiamy się, czy można stracić dziewictwo przez Twittera.

Oczywiście nie znamy drugiej piątki All-Rookie Season. I to jest skandal. W którymś momencie pojawia się kurier a ja leżę na czapkach.

Potem zaczynają się zapowiedzi i ogłoszenia duszpasterskie. Mówimy o Mistrzostwach Świata w waterpolo w Hiszpanii i o tym czy Egipcjanie nie mają szansy na półfinał. Grzejemy się jak kozy na ligę letnią i rozmawiamy, o tym, co to znaczy gdy w kościele dzwonią dzwony. Maciek chce na najbliższej mszy wziąć time out. Strasznie z siebie zadowoleni rozłączamy się.

Powstań z czapek młody Anakinie!

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (23-05-14, odc. 90) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułWolves zmarnowali swoją szansę z Kevinem Love’m, mogą winić tylko siebie
Następny artykuł4-na-3: Nasza polska Decyzja, czyli lato Marcina Gortata

11 KOMENTARZE

 1. – dzień dobry
  – proszę tu podpisać
  .
  .
  .
  – proszę tu podpisać, gdzie tu? wyraźnie, czytelnie, nie w tym miejscu! tu data, tu data proszę pana!
  – o ja się pomyliłem, przepraszam może tak być?
  – no już niech tak zostanie, dobrze… o jezu

  hahaha

  Lubię to: 0
 2. Co do Lakers:
  1) Nick Young rzeczywiście miał dobry sezon i dlatego opcji raczej NIE podniesie, bo 1,2 mln to powinien dostać fffszędzie. Chyba, że uda się zbudować skład na PO i obiecają mu dobry kontrakt za rok, a on w to uwierzy. Nigdy nie możesz być pewny co zrobi Swaggy P.

  2) Lakers raczej nie zmieszczą w tym roku i Gortata i dodatkowego maksymalnego kontraktu. Prędzej drugi kontrakt za max 10 mln, lub dwa za 14-15 razem. Aby zmieścili i Gortata i np. Carmelo musieliby przedłużyć większość swoich graczy i użyć ich wszystkich w s’n’t a większość z nich nie ma aż tak dużej wartości i są FA więc sami sobie mogą podpisać kontrakty gdzie chcą.

  3) Jak wezmą np. Smarta w drafcie to mogą podpisać Gortata i np. Denga. Przy odrobinie farta Monroe’a i Denga. Ale zostają z dziurą na PF i nawet za Nasha tego nie załatają :):):)

  Lubię to: 0
 3. Panowie Palmy coraz lepsze. Nie schodzicie poniżej pewnego poziomu a i udało mi się już zapomnieć, że wcześniejsze trwały tylko po dwadzieścia kilka minut i średnia praktycznie się podwoiła :) Pytanie czy macie może już jakiś pomysł z okazji zbliżającej się Setki?? Może stu minutowa palma albo jakaś inna ciekawa inicjatywa z okazji tak okazałego Jubileuszu :P

  Lubię to: 0