Wieża ciśnień – czyli ranking ludzi, którzy są pod presją

16
fot. Brian Cahn / Newspix.pl
fot. Brian Cahn / Newspix.pl

LaMarcus Aldridge i Blake Griffin wymyślili ten post, LeBron James i Roy Hibbert także, Facebook, Twitter, ESPN przede wszystkim.

Myślałem od kilku dni w jaki sposób urozmaicić swój playoffowy coverage w naszej szóstograczowej rodzinie. Myślałem o obszernej analizie akcji, ale to za dużo pracy i wbrew pozorom nie jest tak popularne.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (81): Kolekcja sztućców
Następny artykułDniówka: Homecoming

16 KOMENTARZE

  • Buahahahahah, tak bardzo śmieszne po tym sezonie sprowadzać Blejka do tylko dunkera. Najbardziej overrated? Pozdrawiam niejakiego Hardena „Best SG w lidze”. Patrząc Twoim tokiem rozumowania jeszcze pozdrawiam Pana Love, który nie wie jak pachnie 1 runda PO, a rekordu zbiórek to sobie może bić ile chce Phi….

   Lubię to: 0
   • Żaden s dwóch wymienionych graczy nie jest Overrated!! Uważasz że każdego zawodnika definiuje granie w PO. Umówmy się, że Ci gracze którzy, są wybierani z najwyższymi numerami w drafcie najczęsciej trafiają do drużyn które nie wchodzą do PO. Nie jest winą Love’a że ma zespół który albo sypie się po kontuzjach(rekord w poprzednim sezonie) czy po prostu nie ma kim a trener drużyny przez cały sezon myśli o tym by wrócić do chorej żony jak najszybciej. Nie oczyszczam Kevina bo powinien więcej osiągnąć na tym etapie ale z drugiej strony, trudno jest tak dominować w meczach jak robi to Kevin i jedynymi PF w lidzę którzy to potrafią to LA i Griffin. Każdy z nich ma inną charakterystykę ale każdy się rozwija i co sezon pokazuje coś nowego!!

    Lubię to: 0
    • Wiem że w tekście trudno czasem wyczuć sarkazm, ale zapewniam, że poprzedni komentarz był nim przepełniony. może jedynie nie wzmianka o Hardenie, bo „najlepszy SG” w lidze powinien w PO najważniejszym czasie sezonu grać najlepiej, a nie rzucać na śmieszniej skuteczności.

     Lubię to: 0
 1. Hibbert dopiero na 3? przecież jak przez niego przegrają i LS odejdzie po sezonie to winny braku misia i nie zatrzymania go będzie jeden – człowiek/zwłoki. chyba że uznajemy ostatni mecz za zmartwychwstanie. Deron to chyba pozazdroscil JJ miana najbardziej overpaid

  Lubię to: 0
 2. „Z Ibaką, który reaguje na każdy pump-fake jak pies moich rodziców, gdy bawię się z nim piłką i w wyjątkowo okrutny sposób chcę pokazać mu wyższość mózgu człowieka nad mózgiem zwierzęcia? ”

  Ależ to rasistowskie! :D
  W NBA już Maćku miałbyś bana na życie ;)

  Lubię to: 0
 3. Maćku nie leć na łatwiznę! Za mało Twoich tekstów jest, a zawsze najlepiej szły Ci analizy i opisywanie usprawnień jakie zastosowali trenerzy.

  Nie masz pomysłu na wzbogacenie play-offów na Szóstym? Najlepszy byłby codzienny cykl opisujący jaką taktykę i usprawnienia zastosowali trenerzy w odbytych spotkaniach i jaki mogą mieć plan na kolejne spotkanie, coś a’la recap + zapowiedź. Bo obecna dniówka, szczerzę mówiąc, w czytaniu jest jak ofensywa Cavaliers.

  Lubię to: 0