Między Rondem a Palmą (80): Widziałem jej majtki

13

W dzisiejszej pogwarce przy klaksonie i migaczu.

Zaczęliśmy od recenzji filmu który miał premierę dziś w nocy – „Zaskakujący powrót człowieka Warzywa”. (org. „The surprising return of Vegeman” reż. Ron Jeremy). Straszna jakaś taka radość w nas wstąpiła. Emocje. Brakowało tylko Vegety.

Porównujemy serie do kobiet i pada zdanie o damskiej bieliźnie, podwiewaniu i tym co można zobaczyć jeżeli ktoś pochopnie otworzy drzwi w szatni.

Robi się erotycznie. Są akcenty polskie i dmiemy z dumą w wuwuzele nad postawą naszego Wielkiego Rodaka. Duuuuuuu!

Piejemy także nad OKC i szukamy w trawie Blake’a  Griffina. Schodzimy na tematy rybne, a potem jest naprawdę długi passus gajowego Maćka o tym jak postępować z wilkami, kiedy wychodzi się rano z namiotu. Następuje pogłębiona przyrodnicza analiza  dlaczego te zasłużone dla polskiej wsi zwierzęta wyemigrowały na Słowację (Podatki? Praca? Lepszy socjal?) Dla mnie hit Palmy.

Szukamy newsów i wspominamy Steve’a Kerra, ale pomni wczorajszych krzyków tylko delikatnie dotykamy go samymi końcówkami. Zapowiadamy dzisiejszą noc, która jest taka sama jak wczorajsza.

PS. Nie było ani słowa o 30 na 30.

Człowiek! Człowiek! Człowiek!

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (08-05-14, odc. 80) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułOdrodzenie Hibberta. Rekord Gortata. Zwycięstwo Pacers
Następny artykułObecność Bynuma w Indianie miała wpływ na spadek formy Hibberta?

13 KOMENTARZE

 1. Rozumiem Maciek, że teraz już będziesz polował na Adamsa, ale lepiej pohejtować Jordana za to jak chwycił Westbrooka niż domagać się czegoś za to co zrobił Adams.
  Nie jego winą jest że Liga zawiesiła Zacha, nie flopował tam, nie tarzał po ziemi po prostu odsunął się od gościa który uderzył go w twarz.
  Jeśli Adams kogoś uderzy sam będę go hejtował ale póki prowokuje żeby inni bili go, dla mnie to klawy koleś.

  Lubię to: 0
 2. Widziałem to, z bliższej perspektywy też. Nie sądze żeby było tam umyślne uderzenie, na pewno nie w twarz.
  Jeśli było umuślne- hejtuje go właśnie.
  Ale ty sie pytałeś czy zasługuje na out z następnego meczu, dla mnie to odlot.
  Btw byłem i jestem nadal przeciwny wykluczeniom za to co zrobił Zach czy Nene.

  Lubię to: 0
 3. Wiesz, w kontekście – to był moment meczu, w którym zaczęło się dziać między Adamsem i Griffinem. Zrobiło się trochę chippy na boisku. Ale teraz gdy widzę drugi replay, ten łokieć faktycznie mógł nawet nie dojść karku/pleców Paula lub nie dotarł z taką siłą z jaką mogło się wydawać oglądając to live http://gfycat.com/ReflectingWhichCommabutterfly

  Magia telewizji? Nie jestem nadal pewien czy Adams tego łokcia nie spuścił specjalnie i czy nie mógł wybrać innej drogi. W atmosferze meczu jego zachowanie miało w tym momencie dużo sensu. Z drugiej strony, nie byłbym pierwszym którego Adams nabrał.

  Lubię to: 0
 4. @maciek

  Pytanie pierwsze – Amur jest roślinożerny i nie je własnego narybku

  Pytanie drugie – Populacja wilków migruje w obie strony. Sęk w tym że Słowacy mają prawo odstrzeliwać 130 wilków rocznie i wszystkie te wilki zabijają w pasie granicznym. W Słowacji jest burdel i tam regularnie zabijają więcej bo ok 150 do tego zabijają młode. Proponuje połączyć te fakty spadek populacji wilka w Polsce z tym że Słowacy robią rzeźnie przy granicy.

  Lubię to: 0