Ja kontuzjowany? Chris Paul trafił 8 pierwszych trójek, Clippers zrobili blowout w OKC w meczu nr 1

8
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

50% świata, które wystawiło dziś Chrisa Paula w Drive 2 to the Finals może poklepać się po ramieniu …auć! – terrific job. Prawdopodobnie większość z nas, uczestników gry, myślała, że trzeba się spieszyć, zanim kontuzje CP3 zaczną dawać znać o sobie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: I znów nic nie wiemy
Następny artykułBradley Beal poprowadził Wizards do zwycięstwa na otwarcie serii

8 KOMENTARZE

  1. Pieprzę OKC, więcej nie wstaję w nocy na ich mecze. Nawet hajlajty Westbrooka nie przysłonią tej przewidywalności i zgnilizny w ataku pozycyjnym OKC. To jest żenujące co wyprawia ten Brooks mając taki potencjał w młodych atletycznych graczach.
    Butler, Jackson, Thabo, Collison i zwłaszcza Ibaka – sami się nie uruchomią jak nie dostaną szansy choć jedną przygotowaną na nich zagrywką. Ale nie, piłkę dostają tylko jak już nie ma co z nią zrobić Durant i Westbrook. I mają z reguły mniej niż 5 sek. do końca akcji.
    Nice, Brooks, nice…. Jak go nie wywalą po sezonie (za dwa tygodnie?) to chyba sam tam pojadę i dam mu z liścia. Od zawiedzionych kibiców z Polski ;)

    Lubię to: 0
  2. Najmniej wyrównana seria ze wszystkich ? Po czym wnosisz ? po jednym meczu ? Clippers zrobili już jeden blowout w tych PO, a jednak potrzebowali meczu numer 7, żeby pokonać Warriors bez Boguta..miało być tak łatwo bez niego. Chris Paul nie zagra kolejnego takiego spotkania w tej serii, Kevin Durant i Reggie Jackson również.

    Lubię to: 0