Tlen i azot drugiego tygodnia PO

0
AP Photo
AP Photo

Powoli kończymy rywalizację w pierwszej rundzie fazy rozgrywek posezonowych. Wszystkie przymiotniki odnoszące się do ośmiu rywalizacji, które przeczytaliście w międzyczasie, były prawdą ujętą z różnych perspektyw. To prawdziwy manifest atrakcyjności dla koszykówki jako sportu rywalizującego o widza. Warto czerpać garściami z emocji play-offs, ponieważ poziom rywalizacji w NBA nigdy nie jest zbalansowany do tego stopnia, aby co rok zapewniał nam tak wiele znakomitych rywalizacji. Niewykluczone, że off-season po raz kolejny w dużym stopniu naruszy układ sił obu konferencji. Poza tym Adam Silver wcale nie gra na zwłokę mówiąc o zmianach w formacie PO.

Po decyzji w sprawie Donalda Sterlinga komisarz pozbawił wszelkich wątpliwości sceptyków jego asertywności. Temat zdecydowanie na później. Za nami drugi tydzień play-offów i kolejna seria historii, które mogły wam umknąć z powodu niekontrolowanego poziomu ekscytacji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (75): Here come the Stars!
Następny artykułDniówka: Siedem