Między Rondem a Palmą (74): Gimnasia y Esgrima

4

W dzisiejszej powtórce z rozrywki.

Zaczynamy od tego, że jestem królem typerów (sorry Sebastian) a Maciek mówi, że w Argentynie pieniądze leżą na ulicach i trzeba się tylko trochę naGIMNAStykować, żeby je podnieść. Szczegółów jednak nie zdradza. Przez chwile wydaje nam się, że za oknem spaceruje obywatel Leszek Miller.

Lecimy jak Jastrząb nad wioską Indiańską i jeden z nas przepowiada zwrot przez rufę w wigwamie. Szukamy R. Hibberta i znajdujemy go przez minutę. Potem znika.

Wykładamy o inżynierze Zawodnym i jego problemach z prasą hydrauliczną, a także o tym, że LAL wypłynęli z siecią na jezioro. Niczego jeszcze nie złapali, ale na brzegu ma pojawić się Jezus. Czekamy.

Jest sporo o tym, że mecz może przejść przez człowieka bezrefleksyjnie jak woda.

Kończymy zapowiedzią meczu nr 7 między GSW-LAC, w którym wszystko być może zależy od dyspozycji dnia Ognjena Kuzmicia.

Przeprowadzam bardzo ważny wywiad z kotem Maćka, który do Los Angeles na razie raczej się nie wybiera. Dowiadujemy się też, że Maciek i Kot mają ciche dni i wiele spraw między nimi jest nadal niedopowiedzianych.

W końcówce pojawia się Diego Armando Maradona. „Tylko kule mogą go powstrzymać”.

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (02-05-14, odc. 74) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułPaul George może zostać zawieszony na Game 7? NBA przyjrzy się sytuacji, gdy wszedł na parkiet podczas przepychanki Hilla ze Scottem
Następny artykułBuzzer-beater, Series-winner …Damian Lillard wrzucił Portland Trail Blazers do II rundy!

4 KOMENTARZE

  1. Potwierdzają się moje przewidywania:

    Za Newsami 6G:
    „Donald Sterling jest gotów pozwać NBA do sądu i zablokować pozostałym właścicielom klubów możliwość zmuszenia go do sprzedaży Clippers – doniósł New York Daily News jeden z ligowych działaczy bliski Strelingowi.”

    Lubię to: 0