Olajuwon: „To powinien być najłatwiejszy mecz dla Rockets”

4
Smiley N. Pool / Associated Press
Smiley N. Pool / Associated Press

Co za seria. Houston Rockets i ten zespół z miasta na P. Po jednej stronie dominujący center i rzucający obrońca, po drugiej silny skrzydłowy i dynamiczny rozgrywający. Na ławce Rockets były All-Star. W pierwszych meczach rzucający obrońca z Houston jest właściwie nieistotny dla wyniku. Po dwóch spotkaniach jest już 0-2, po czterech 1-3. Dominujący center Rockets jest jednak przekonany, że teraz właśnie nadchodzi najłatwiejsza część zadania dla jego drużyny i to rywale są pod presją:

Jeśli tego nie skończą dzisiaj, to wiedzą, że wrócimy do Houston i wygramy mecz numer 6. Potem wrócimy tutaj i presja, by wygrać mecz numer 7 będzie ogromna. Będą zdenerwowani. Będą spięci. Będą się bali przegrać, a to najczęściej prowadzi do porażki.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Loteria play-off
Następny artykułBędzie mecz nr 6 w serii Houston – Portland, Aldridge zatrzymany na 8 punktach

4 KOMENTARZE