Grizzlies stracili rezerwowego. Nick Calathes zawieszony na 20 meczów

8
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Grizzlies poradzili sobie z długą nieobecnością Marca Gasola w pierwszej części sezonu, nie przeszkodziła im kontuzja Mike’a Conley’a w lutym i ostatecznie wywalczyli awans do playoffs. Wygrali 5 ostatnich meczów sezonu, a 14 ostatnich na własnym parkiecie i okazali się najlepsi w tym mini-turnieju o dwa wolne miejsca w ósemce. Dzisiaj rozpoczną swój pojedynek z Thunder i co prawda razem z Maćkiem nie dajemy im wielkich szans, ale wiemy, że mają charakter, potrafią walczyć i mogą jeszcze nas zaskoczyć. Niestety, nie mają szczęścia i po wcześniejszych problemach z kontuzjami, teraz, w tym ważnym momencie znowu zostali osłabieni. Stracili swojego rezerwowego rozgrywającego. Nick Calathes został zawieszony na 20 spotkań za pozytywne wyniki testów antydopingowych.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSportVU także przewiduje play-offy
Następny artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks

8 KOMENTARZE

  1. Taki off, ale też dotyczący pewnej nieobecności. Moim zdaniem istotnej nieobecności.
    Craig Sager nie będzie brylował na ekranie, ominą Jego PO z powodu ostrej białaczki szpikowej. Sager zdecydował się na terapię.

    Lubię to: 0